Yazlık sinemaya ilgi büyük oldu!

Yazlık sinemaya ilgi büyük oldu!
Eyüpsultan Nişanca Mahallesi Muhtarı ve aynı zamanda Nişancaspor Kulübü Başkanı Ramazan Güven’in girişimleriyle Eyüpsultan’da düzenlenen “Yazlık Sinema” günlerinin ilki dün akşam seyircileriyle buluştu.
Nişancaspor Kulübü’nün kulüp binasının da bulunduğu Şehit Hüseyin Baş parkı yazlık sinema haline getirildi, 29 Ağustos Çarşamba akşamı saat 20:30’da Türkan Şoray ve Kadir İnanır’ın unutulmaz filmleri “Selvi boylum, al yazmalım” filmi, oynatıldı.


Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın’ın da katılım sağladığı Yazlık Sinema, vatandaşların da büyük ilgisinhi çekti. Şehit Hüseyin Baş Parkı tamamen dolarken 4 yüz’den fazla vatandaşın yazlık sinemaya geldiği öğrenildi.
Konuyla ilgili olarak görüşlerini aldığımız Muhtar Ramazan Güven, “Eyüpsultan Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlediğimiz yazlık sinema günlerine vatandaşlarımızın çok yoğun bir ilgisi oldu. Sayın Belediye Başkanımız Remzi Aydın’da geldiler. Vatandaşlarımıza patlamış mısır ve pamuk şeker ikram ettik. Hem biz hem de onlar çok memnun kaldık.” diye konuştu.

Beğendiyseniz, lütfen paylaşın.
  • 16
    Shares

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir