Yaşar Güzel Kanaat önderlerini buluşturdu..

Yaşar Güzel Kanaat önderlerini buluşturdu..

Eyüpsultan’ın tanınmış esnaflarından Özsaray Sactava’nın sahibi ve aynı zamanda Ak Parti’den belediye Meclis Üyesi aday adayı olan Yaşar Güzel, 12 Şubat 2019 Salı günü işyerinde bir kahvaltı düzenleyerek Doğu ve Güneydoğulu kanaat önderleri yle STK yöneticilerini bir araya getirdi.

Kahvaltıya Ak Parti Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken ile Ak Parti Eyüpsultan İlçe Başkanı Adem Koçyiğit ve Ak Parti 26. Dönem Diyarbakır milletvekili Abdurrahman  Kurt’da  katıldılar.

Programda ilk konuşmayı, Yaşar Güzel’in Başkan yardımcısı olduğu, Diyarbakır Dernekler Federasyonu Başkanı İbrahim Yalçıntepe yaptı. Yalçıntepe konuşmasında Deniz Köken’e başarılar dilerken, Yaşar Güzel’e de teşekkür etti.

Ak Parti Eyüpsultan İlçe Başkanı Adem Koçyiğit’de yaptığı konuşmada Deniz Köken’in çok tecrübeli bir belediyeci olduğunu vurgulayarak, “ Artık hizmetlerini burada yürütecek. Herkese dokunacak projeler üretiyoruz. Sizden isteğim, yanımızda olmanızdır” dedi. Başkan Koçyiğit konuşmasını ev sahibi Yaşar Güzel’e teşekkür ederek bitirdi.

Mikrofona gelen Deniz Köken’de yaptığı konuşmasında, “ İstanbul’da görev yapmak için Anadolu’da dolaşmak lazım. Çünkü İstanbul’da her memleketten insan var. Ne istediklerini çok iyi anlıyorsunuz.  Devletin  uyanık olması gerekiyor. Terörden uyuşturucuya, trafik terörüne kadar devlet uyanık olursa vatandaş rahat uyur. Köylerin tekrar kazanılması ve köy yaşantısının tekrar gündeme getirilmesinden yanayım. Eyüpsultan Belediyesi’ni aldığımızda köylerimize de yardım yapacağız. “ diye konuştu.

Ev sahibi ve aynı zamanda Ak Parti’den belediye Meclis Üyesi aday adayı olan Yaşar Güzel’de Medya Haliç’e yaptığı özel açıklamada “ Doğu ve Güneydoğu iş adamları, Kanaat önderleri ve STK Başkanlarına, Ak Parti Eyüpsultan Belediye  Başkan Adayı Deniz Köken’e, İlçe Başkanı Adem Köçyiğit ile Özsaray Sactava’da sabah kahvaltıda buluşan, bizleri kırmayıp katılan herkese teşekkürlerimizi borç biliriz” diye konuştu.

Programın ardından Eyüpsultan’ın ünlü Hattat’ı Mehmethan Akan Yaşar Güzel’e günün anısına kendi işlediği bir tabak hediye etti.

Beğendiyseniz, lütfen paylaşın.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir