Unutamayacakları bir gece yaşadılar..

Eyüpsultan Erzurumlular Kültür ve Dayanışma Derneği ile, Erzurum Dernekler Federasyonu Başkanı olan Cahit Özaslan 11 Aralık 2021 Cumartesi akşamı Eyüpsultan Kültür ve Sanat Merkezi’nde düzenlediği gecede hemşerilerine unutamayacakları bir gece yaşattı.
Oldukça kalabalık olan gece saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Ardından Başkan Cahit Özaslan bir konuşma yaparak misafirlerine hoş geldiniz dedi ve gecenin anlam ve önemini belirten bir konuşma yaptı.
Önceki yıllarda Erzurum Büyükşehir Belediyesi’nde de görev yapan, Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken’de yaptığı konuşmasında, “ Cahit Başkan ben Erzurumlu muyum, değil miyim?” diye sorarak, katılımcılara, “Hepinizin akşamı mübarek olsun, güzel bir akşam olsun inşallah” dedi.
Geceye, Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken’in yanı sıra Eyüpsultan Belediyesi Başkan Yardımcısı Cevdet Yıldız, geçtiğimiz yerel seçimlerde CHP’nin ve Millet İttifakı’nın Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Emel Bilenoğlu, İyi Parti Eyüpsultan İlçe Başkanı Mehmet Hulusi Sıvacı, Gelecek Parti Eyüpsultan İlçe Başkanı Seyit Ahmet Gün, Meclis üyeleri, Eyüpsultan Muhtarlar Derneği Başkanı, aynı zamanda Merkez Mahallesi Muhtarı Hüseyin Bilek, İslambey Mahallesi Muhtarı Orhan Adak, STK başkanları ve kalabalık bir vatandaş topluluğu katıldı.
Gecede konularında başarılı Erzurumlulara plaketler verilirken, Erzurum Bar Ekibi ve sanatçılar sahne alarak davetlilere unutulmayacak bir gece yaşattılar. Davetliler sanatçılara halaylarıyla eşlik ettiler..

Beğendiyseniz, lütfen paylaşın.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir