TÜGVA’da görev değişimi

TÜGVA’da görev değişimi

Kısa adı TÜGVA olan, Türkiye Gençlik Vakfı Eyüpsultan Temsilciliğinde görev değişimi yaşandı. Eyüpsultan İlçe Temsilcisi Osman Sinoğlu, görevini Muhammed Seyit Güçlü’ye devretti.
Osman Sinoğlu, konuya ilişkin; “5 yıl önce kuruculuğunu üstlendiğim TÜGVA Eyüpsultan İlçe Temsilciliği vazifemi bugün itibariyle değerli yol arkadaşım Muhammed Güçlü kardeşime devrediyorum.
5 yıl içerisinde onlarca gönüllü arkadaşım ile yüzlerce farklı etkinliği binlerce ortaokullu, liseli ve üniversiteli kardeşlerimizle buluşturduk.
Nesil yetiştirme iddiasını ortaya koyup bu doğrultuda hiçbir karşılık beklemeden faaliyetler gerçekleştirdik. Sadece gençlerin düşündüğü, ürettiği, karar aldığı, uyguladığı ve neticelendirdiği bu organizasyonun bir parçası olmaktan hayatım boyunca gurur duyacağım..
Hiçbir karşılık beklemeden ve çıkar ilişkisi kurmadan benimle beraber gecesini gündüzüne katan milli ve manevi değerlere sahip bir nesil yetişmesi için fedakârca çalışan tüm ekip arkadaşlarıma ve bizi daima destekleyen kıymetli büyüklerimize şükranlarımı sunuyorum.
Büyük bir gurur ve onurla TÜGVA’mızın hizmet sancağını devrettiğim Muhammed Seyit Güçlü kardeşime ve teşkilatımızın tüm kademelerinde bulunan kıymetli yol arkadaşlarıma ayrı ayrı teşekkür ediyor, başarılar diliyorum” diye konuştu.
Beğendiyseniz, lütfen paylaşın.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir