Tüfekçi ilk toplantısını yaptı!

Tüfekçi ilk toplantısını yaptı!
Ak Parti Nişancı Mahalle Başkanı Ahmet Tüfekçi’nin ilk mahalle tanışma toplantısı Sertarikzade Kültür ve Sanat Merkezi’nde yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.
Toplantıya İlçe Siyasi ve Hukuki İşleri Başkanı Yücel Erence, İlçe Yerel Yönetimler Başkanı Fırat Diren, Nişancı Mahalle Sorumlumuz Cengiz Aslan,Kızılay Eyüpsultan Şube Başkanı Abit Tüfekçi, Kızılay Eyüpsultan Şubesi Kadın Kolları Başkanı Fatma Kır Aksuoğlu, Bayrampaşa Belediyesi Basın Yayın ve Halkla ilişkiler Müdürü Aziz Kurt, Ak Parti Eyüpsultan Nişancı Mahallesi Kadın Kolları Başkanı Asiye Sevim ile mahalle kanaat önderleri ve teşkilat mensupları, kadın ve gençlik kollarının yoğun katılımlarıyla gerçekleştirildi. Toplantıda İlçe yöneticileri de ayrı ayrı birer konuşma yaparak yeni Başkan Ahmet Tüfekçi’ye hayırlı olsun temennilerinde bulunarak, tüm teşkilat mensuplarına birlik ve beraberlik içinde hayırlı hizmetlerin yapılmasını dilediler.
Toplantının ev sahibi yeni mahalle başkanı Ahmet Tüfekçi’de toplantıda bir konuşma yaparak kendisine tevdi edilen bu kutsal görevden dolayı il ve ilçe teşkilatına teşekkür etti. Konuşmalarına kendini tanıtarak devam eden Tüfekçi bundan sonraki aşamada mahalle yönetimimizi ve birim başkanlarımızı belirleyerek yolumuza devam edeceğiz dedi. Tüm mahalle teşkilatına görev süresince kendisinin yanında olmalarını isteyerek hep birlikte hayırlı hizmetlerde bulunma temennisinde bulundu. Tüfekçi konuşmasının sonunda toplantıya katılan tüm misafirlere katılımlarından dolayı teşekkür ederek, konuşmasını bitirdi.

 

Beğendiyseniz, lütfen paylaşın.
  • 31
    Shares

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir