Takıma tatlı ikram ettiler..

Geçtiğimiz hafta TFF 1. Lig’in en güçlü ekiplerinden, namağlup ünvanlı Ankaragücü’nü yenerek sıralamadaki yerini sağlamlaştıran ve hedefine adım adım yaklaşan Eyüpspor’un bu günkü antrenmanına misafirleri vardı.
Eyüp Kulüpler Birliği Başkanı Murat Çelik ve amatör kulüplerin başkanları, Eyüpsultan Mahalle Muhtarları ve CHP Eyüpsultan Belediyesi Meclis Üyeleri ve Eyüpsultan’da görev yapan basın mensupları Eyüpspor’u antrenmanda ziyaret ederek, hem takımı kutladılar, hem de başarılarının devamını dilediler ve takıma tatlı ikram ettiler.
Eyüpspor Asbaşkanı Fatih Kulaksız’ın ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarette Asbaşkan Fatih Kulaksız misafirlerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, “ Eyüpspor geçtiğimiz yıl şampiyon oldu, bu sene şampiyonluk adayıyız. Eyüpspor kültürünü mahallelere yaymamız gerekiyor. Eyüpspor’u Eyüp dışında da birçok insan tanıyor. Arkamızda aslan gibi bir başkanımız var. Biliyorsunuz Kemerburgaz’da çok güzel bir tesis yapıyoruz. Eski tesislerimizi de yeniden yaptık ve altyapıya bırakıyoruz. Buradan yetişen gençlerimizle takımlarımızın geleceğini garanti altına alıyoruz” diye konuştu ve mahalle muhtarlarından ve ziyarete gelen amatör kulüplerin başkanlarından Eyüpspor’un alt yapısında oynayabilecek gençler için desteklerini istedi.
Eyüpsporlu oyuncuların sahaya gelmesiyle Eyüpspor Teknik Direktörü Zafer Turan, antrenörler ve sporcular da bu ziyaretten dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler. Tatlı ikramının ardından sporcularla misafirler fotoğraf çektirdiler ve oyuncular idmana devam ettiler.

Beğendiyseniz, lütfen paylaşın.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir