Sultangazi Huzur Toplantısı Yapıldı

Sultangazi Huzur Toplantısı Yapıldı

Haber: Necati Ongun

Sultangazi İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından organize edilen huzur toplantısı geçtiğimiz günlerde yapıldı.

Huzur toplantısında İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından yürütülen güvenlik tedbirleri ve çalışmaları ele alındı. Yapılan açıklamalarda İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün çalışmaları hakkında bilgiler aktarıldı. Toplantıya katılan izleyiciler tarafından Suriyeli ve Afganlı mültecilerin ilçe huzuru ve güvenliğine ne kadar zarar verdiği ve bu konu hakkında emniyetin ve belediyenin güvenliği sağlama konusunda güç olarak ve yetki olarak sıkıntılar yaşanıldığı,  Merkezi hükümetin göçü durdurma konusunda ve göçmen politikasının tutarsız ve inandırıcılığının olmadığı ve artık parklarda ve yollarda halkımızın rahatsız olduğu dile getirildi.

Bu arada Gazetemiz Medya Haliç’in Sultangazi Temsilcisi Necati Ongun yaptığı konuşmada, Suçluyu toplama yönünde çok yol kat edilmiş olmasının sevindirici olduğu kadar suçu işlemeden önleyici, toplumu eğitici, bilinçli bir toplum yetiştirme konusunda, emniyetin, belediyelerin, STK‘ ların katkı sunması gerektiği ve bir çalışma başlatılması gerektiğini gündeme getirdi.

Toplantıya, Belediye başkan Yardımcısı Mustafa Birinci, Emniyet Müdürü Hüseyin selman, 4. Sınıf Emniyet Müdür Yardımcıları,  Mustafa Yalçın, Hakan Erişmiş, Emniyet Amiri Ömer Faruk Günay, Sultançiftliği Mahalle Muhtarı Ali Özkan, İsmetpaşa Mahalle Muhtarı İsmail Karcıoğlu,  Esentepe Mahalle Muhtarı Haydar Polat, Muhtarlar Derneği Başkanı Zeki Yıldız, CHP İlçe Yöneticisi Ramazan Akçay, MHP İlçe Yöneticisi Fatih Bostan, Sultangazi Giresunlular Dernek Başkanı Şaban Durdu, Şah Hatayı Cemevi Başkanı Turan Güner, Pir Sultan Cemevi Sekreteri Metin yılmaz, STK temsilcileri ve davetliler katıldılar.

Beğendiyseniz, lütfen paylaşın.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir