Stada bir heyet daha geldi!

Stada bir heyet daha geldi!
Uzun süredir güçlendirme yapılması beklenen ancak geçtiğimiz günlerde Eyüpspor Başkanı Ali Recep Kızıltepe’nin Medya Haliç’e verdiği özel demeçle, eski tribünün yıkılıp, yerine çelik konstrüksiyon tribün yapılacağı açıklanan stad için 4 Eylül 2018 Salı günü bir heyet daha geldi.

 
Özellikle Tribünlerin arkasında bulunan istinat duvarı ile tribünlerin arka kısmını inceleyen heyet, İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Tesisler Müdürlüğü yetkilileri ile İstanbul Büyük Şehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı yetkililerinden oluşuyordu.
Kendilerinden gazetemize açıklama istediğimiz yetkililer, yıkım işinin İBB tarafından yapılacağını, İl Spor Müdürlüğü’nün ise inşaatı yapacağını belirttiler.
İBB, İl Spor Müdürlüğü ve Eyüpsultan Belediyesi arasında, konuyla ilgili yazışmaların bitmesinin ardından yıkımın hemen başlayacağı açıklanan toplantıya İl Spor Müdürlüğü, İBB yetkililerinin yanısıra Eyüpspor Kulübü Başkanı Ali Recep Kızıltepe, İlçe Spor Müdürü Selattin Temiz, Eyüpspor Kulübü Müdürü Coşkun Doğrul ve Stad Müdürü Mehmet Öztürk’te katıldılar.

Beğendiyseniz, lütfen paylaşın.
  • 111
    Shares

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir