Şenlik havasında bir turnuva!

Şenlik havasında bir turnuva!
Eyüpsultan Antrenörler Derneği’nin düzenlediği ”Futbolun yaşayan değerleri Ali Seçkin U12 Futbol Turnuvası” Güzeltepe Tesislerinde adeta şenlik havasında başladı.
Güzeltepe Tesislerinde sabah 10’da başlayan turnuvaya Kemerburgazspor, Eyüpspor, Güzeltepespor, Ramispor, Akşemsettin, Araphan, Göktürk Saray, Kemer FK, Öz Alibeyköyspor, Kasımpaşa ve Güzeltepe takımları katıldı.
Skora endeskli olmayan turnuvada oynadıkları futbol ile göz dolduran sporcular kendilerini izlemeye gelen veliler tarafından alkışlandılar.

 
Turnuvanın 3. maçlarından sonra oyuncuların dinlemesi için ara verildi. Verilen arada turnuvaya ev sahipliği yapan Güzeltepe Spor Kulübünün velileri evlerinde yaptıkları kek, börek ve poğaçaları ile Belediye’den gelen kumanyaları katılan tüm takımlarla birlikte paylaştılar.
Turnuvaya destek olanlara, Eyüpsultan İlçesi Antrenörler Derneği birer plaket takdim etti. Turnuvaya sahasını açarak destek olan Güzeltepespor Kulübü Başkanı Murat Çelik’e plaketini Dernek Yönetim Kurulu Üyesi Ümit Erdem, Kulüpler Birliği Başkanı Metin Çırpan’a plaketini Dernek Yönetim Kurulu Üyesi Erhan Karabulut, turnuvanın adının verildiği Ali Seçkin’in plaketini Antrenörler Yönetim Kurulu Üyesi Alkan Kıran ve turnuva ulaşım ve kumanya yardımı eksik etmeyen Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın’ın plaketini ise Dernek Başkanı Hakan Buruk takdim etti.
Öner Yığrık

Beğendiyseniz, lütfen paylaşın.
  • 14
    Shares

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir