Sarıgül Eyüpsultan’a aday olmayacak mı?

Sarıgül Eyüpsultan’a aday olmayacak mı?

Mart 2019 yerel seçimlerinde adı sık sık, CHP’den  Eyüpsultan Belediye Başkan adaylığı için geçen Mustafa Sarıgül bugün Demokrat Parti İstanbul İl Başkanlığını ziyaret etti.

Sosyal Medyada adı CHP’den Eyüpsultan Belediye Başkanlığı için geçen Mustafa Sarıgül, Şişli’den aday olmak istediğini belirtmişti. Yine sosyal medyada Sarıgül’ün  CHP’nin Eyüpsultan teklifini kabul etmeyeceğini belirten  paylaşımlar yapılmış, Sarıgül’ün DSP’den seçime gireceği söylenmişti. Sarıgül’ün bugün DP İstanbul İl Başkanlığı’na yaptığı ziyaret ise kamuoyunda Sarıgül’ün seçimlere DP’den gireceği ve Şişli adayı olacağı yönünde yansıma buldu.

Sarıgül’ün DP İl Başkanlığı’na yaptığı ziyarete DP Genel Başkan Yardımcısı Serdar Eriş, DP İstanbul İl Başkanı Adem İpek DP, Yüksek Haysiyet Divanı Başkan Yardımcısı Muzaffer Polat ve partililer katıldılar.

DP İstanbul İl Başkanlığı ise Sarıgül’ün ziyareti ile ilgili bir açıklama yaparak, şunları kaydettiler: “ Eski Şişli Belediye Başkanı sayın Mustafa Sarıgül il başkanlığımızda ki ziyareti ile siyasi süreci ve 31 Mart yerel seçimlerini değerlendirdik. Nazik ziyareti için teşekkür ederiz”

Beğendiyseniz, lütfen paylaşın.
  • 34
    Shares

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir