SAİM DİKEN MUHTARLARLA BULUŞTU

SAİM DİKEN MUHTARLARLA BULUŞTU

CHP Eyüpsultan Belediye Başka Aday Adayı Saim Diken Akşemsettin de bulunan Yemen Kahvesinde düzenlemiş olduğu Sabah kahvaltısın da muhtarlarla bir araya geldi.
Saim Diken yaptığı konuşmada şunları kaydetti:
Eyüpsultan İlçemizin çok kıymetli Muhtarları arkadaşlarım davetimi kırmayarak katıldığınız için hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim.
Yaklaşık iki yılı aşkın yapmış olduğum çalışmalarda çeşitli kez bir araya gelerek sizlerle Mahallelerimizin sorunlarını masaya yatırarak tespitlerde bulunduk, yapmış olduğunuz katkılardan dolayı da ayrıca hepinize çok teşekkür ederim dedi.
Çok kıymetli Muhtarlarım uzun süredir yapmış olduğumuz çalışmaların hemen hemen sonuna geldik önümüzdeki günlerde partim CHP’nin yetkili organlarınca mevcutta bulunan benimde içinde bulunduğum 9 aday arkadaşım arasından birimizi aday olarak görevlendirecektir. Saim Diken olarak beni görevlendirmesi halinde tespit ettiğimiz ortak sorunları tek tek çözeceğim, Allah’ın izni ile sizlerin de desteği ile Eyüpsultan Belediyesini kazanacağıma inancım tamdır.
Sosyal demokrat Belediyecilik anlayışımızla Eyüpsultan ilçemizi gerek kültürel özelliği ile gerek tarihsel bağları ile çağdaş Dünyamızın en güzel yaşanabilinir ilçesi yapacağız.
Kıymetli Muhtarlarım hepinize tekrar teşekkür ederim iyi ki varsınız, iyi ki bir aradayız, sizlerle birlikte Eyüpsultan ilçemizi hep birlikte yöneteceğiz diyerek sözlerini noktaladı.
Mahalle Muhtarları tek tek söz alarak Saim Diken’e desteklerini sundu ve de bizim belediye Başkan Adayımız sensin sen diyen muhtarlar Saim Diken’e başarı dileklerini ilettiler.

 

Beğendiyseniz, lütfen paylaşın.
  • 22
    Shares

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir