Ramazan Güven, CHP’den Meclis Üyesi Adayı oldu

Ramazan Güven, CHP’den Meclis Üyesi Adayı oldu

Eyüpsultan, Nişanca Mahallesinde üç dönem muhtarlık  yapan Ramazan Güven, 31 Mart tarihinde yapılacak yerel seçimlerde Cumhuriyet Halk Partisinde Belediye Meclis Üyesi adayı oldu.

Eyüpsultan’da görev yapan basın mensuplarıyla  bir araya gelen Ramazan Güven, ” Yıllardır Nişanca halkına sunduğum hizmeti bugün bir adım daha ileriye taşımak adına CHP’de Meclis Üyesi adayı oldum. Tanıdığım ilk günden bu güne bana ışık veren ve beni CHP’ye davet eden Millet İttifakı Eyüpsultan Belediye Başkan adayı saygı değer hanımefendi Emel Bilenoğlu’na teşekkür ediyorum” dedi.

Ramazan Güven, muhtarlık görevinden istifa ettiğini belirterek. “ Aslında istifa etmeyebilirdim. Ancak etik olarak etmem gerekiyordu. Çünkü ben CHP’den meclis üyesi adayı oldum, Dolayısıyla taraf oldum. Kaymakam Bey’le görüşüp istifamı sundum” dedi.

Ramazan Güven’in yaptığı Basın Açıklamasında şunları kaydetti:

“Toplamda 3 dönem, 15 sene usanmadan, mahallemiz çıkarlarını gözetmeyi hiç bırakmadan, muhtarlığımı Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ ün nitelendirdiği gibi demokrasinin temel taşı olarak görerek, mahallemizin refah seviyesini yükseltmeye çalıştım. sadece muhtarlığın değil evimin dahi kapısına gelen hiç kimseyi geri çevirmeden, her kesimden, mahallemiz sakinlerinin taleplerini elimden geldiğince yapmaya çalışarak, elimden gelmediği noktada gelen yere ulaştırıncaya kadar çalıştım, Çok çalıştım.

31 Martta yapılacak 2019 yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Eyüp sultan İlçe Belediye Meclis Üyesi olarak aday gösterildim. Artık muhtarlık serüvenini sadece mahalle halkımız değil ilçe halkımız için de hizmet etmeye taşımak üzere yeni adımlar atıyorum. Şimdiye kadar yürüdüğüm yolda destek olan azalarıma en asli vatandaşlık görevini yerine getirerek sandığa gidip oy veren siz değerli Nişanca halkına tekrar tekrar teşekkür ederim. Bizi daha uzun , daha çok çalışacağımız yaşadığımız yeri daha ileriye taşıyacağımız ama yine asla usanmayacağımız bir görev bekliyor. Ben şimdiye kadar sizlere güvenmeden yola çıkmadım. Yeni yolculuğumda da sizlere güvenmeye devam ediyor olacağım.

Eyüp Sultan Belediye Meclis Üyeliği Adaylığı için bana kucak açan, tanıdığım ilk günden itibaren kendisine ve birlikte yürüyeceğimiz yolda başarılı olacağımıza sonuna kadar inandığım CHP Eyüp Sultan Belediye Başkan Adayı Saygıdeğer Hanımefendi Emel Bilenoğlu’ na , çok teşekkür ederim.

Saygılarımla

MARTIN SONU BAHAR

RAMAZAN GÜVEN

Beğendiyseniz, lütfen paylaşın.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir