Olcay Uçar: Biz Haklı Çıktık!

Olcay Uçar: Biz Haklı Çıktık!

İyi Parti Eyüpsultan eski İlçe Başkanı Olcay Uçar bir basın açıklaması yaparak, “Bundan 3 ay evvel bir olağanüstü kongre istemiştik. Bu sıkıntıyı sezdik ve biz haklı çıktık” dedi. “3 Ağustos’ta olağan üstü kongreye gidiyoruz” diye konuşan Olcay Uçar şunları kaydetti:

“Basınımızın değerli temsilcileri davetimi kırmayarak geldiğiniz için öncelikle sizlere çok teşekkür ederim.

Biz 3 Ağustos’ta olağan üstü kongreye gidiyoruz. Bundan 3 ay evvel bir olağanüstü kongre istemiştik. Bu sıkıntıyı sezdik ve biz haklı çıktık. Bizim sesimize kulak verdiği için Genel Başkanımıza da çok teşekkür ediyoruz. Sonuna kadar arkasında olduğumuzu, kendisini Cumhurbaşkanı yapmak istediğimizi belirterek, Eyüplüler olarak bunu deklare ediyoruz. 3 Ağustos’ta yapılacak Genel Kurultay’dan sonra herşey partimiz için de, Türkiye için de çok iyi olacak, İyi Parti çok iyi yerlere gelecek. Milletin umudu olduğunu biliyoruz ve bu umudun başındaki isim de Genel Başkanımız Meral Akşener’dir.

İlçe Kongresinde de ilçemizin sonuna kadar arkasındayız. İçimizden bir arkadaşımızı tabii ki ilçe başkanı yapacağız.

İl Başkanımız ise biliyorsunuz seçimle geldi. İyi Parti bütün partilerden daha demokratik bir parti. Hiç kimsenin yapmadığı kadar kongre yapan bir parti. Bu konuda bir şey söylemek bize düşmez.

Çarşaf liste uygulansın

‘’Ağustos ayın da yapacağımız olağan üstü kongremizde demokrasinin olmaz ise olmazı çarşaf liste uygulamasının Genel Başkanımız Meral Akşener ve Yöneticilerimizden talep ediyoruz’’ .

Göreceğiz ki bu demokratik katılımcı uygulama ile Partimiz İyi Parti çok daha iyi yerlere gelecek birliğimizi bütünlüğümüzü perçinleştirecek buna yürekten inanıyoruz . Ağustos ayında yapacağımız olağan üstü kongremiz Ülkemize ve partimize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Beğendiyseniz, lütfen paylaşın.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir