Oğuzhan Demir dernekleri kahvaltıda buluşturdu!

Oğuzhan Demir dernekleri kahvaltıda buluşturdu!

Eyüpsultan İl Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı ve Vanlılar Dernek Başkanı olan Oğuzhan Demir federasyonuna bağlı dernekleri kahvaltılı bir toplantıda buluşturdu.

11 Kasım 2018 pazar günü yapılan kahvaltılı toplantıya Eyüpsultan Kaymakamı Abdullah Dölek, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Ali Saraç, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Sadık Tatar, İlçe Milli Eğitim müdürü Murat Öğütçü, Ak Parti Eyüpsultan Belediye Başkan Aday Adayı Seçkin Turan, muhtarlar, STK temsilcileri ve federasyona üye derneklerin başkan ve yöneticileri katıldılar.


Toplantıda ilk sözü alan ev sahibi Oğuzhan Demir, Eyüpsultan’ın 81 ilin buluştuğu muaazzam bir ilçe olduğunu vurgulayan bir konuşma yaptı.
Eyüpsultan Kaymakamı Abdullah Dölek’in isteği üzerine toplantıya katılanlar kısaca kendilerini tanıttılar, STK temsilcileri sıkıntılarını dile getirdiler. Kaymakam Dölek burada yaptığı konuşmada STK temsilcilerini ve Federasyon Başkanı Oğuzhan Demir’i tebrik ederek, “STK yöneticiliği özveriyle yapılan bir iştir. Çeşitli projeler üreterek bunları göndereceğiniz yerler olabilir. Mesela AB fonları var. Bunlar Türkiye’den talep olmadığı için başka ülkelere gidiyor. Büyük holdinglerin hibe ve kaynakları var, bunlardan faydalanın. İstanbul’da özellikle kız yurdu eksiği var. Birleşin ve yapabiliyorsanız yurt yapın. Bizler de bu konularda sizlere yardımcı olmaya hazırız” diye konuştu.
Toplantı, katılımcıların toplu olarak fotoğraf çektirmelerinin ardından son buldu.

Beğendiyseniz, lütfen paylaşın.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir