Nesine.com, Eyüpspor’a sponsor oldu.

Türk sporunun gelişimi için bugüne kadar birçok spor kulübünü ve sporcuyu destekleyen Nesine.com, Eyüpspor’un forma sırt sponsoru oldu.

Türkiye’nin şans oyunları sektöründeki öncü ve lider markası Nesine.com, bir asrı aşkın tarihi ile Türkiye’nin köklü spor kulüplerinden Eyüpspor’un 2021-2022 sezonu forma sırt sponsoru oldu. Eyüp Stadyumu’nda, Nesine.com CEO’su Halit Gülbakanoğlu ve Eyüpspor Kulübü As Başkanı Fatih Kulaksız’ın ev sahipliğinde düzenlenen imza törenine Eyüpspor Başkanı Murat Özkaya ile basın mensupları katıldı.

Nesine.com’un bu sezon Fenerbahçe Futbol A Takımı, Galatasaray Futbol A Takımı, EuroLeague ve Eurocup sponsorluklarını sürdürdüğünü belirten Halit Gülbakanoğlu, “Önümüzdeki yıllarda yine spora olan desteğimiz, farklı branşlarda da katlanarak devam edecek. Eyüpspor’a şampiyonlukla tamamlayacakları keyifli ve başarı dolu bir sezon diliyoruz. Eyüpspor’un benim için özel de bir tarafı var. Geçmişte bağlarımın olduğu bir semt ve kulüp olması özellikle heyecan ve gurur verici. Hem Eyüpspor Kulübü yönetimi tarafında hem de Nesine tarafında, bu süreçte emeği olan herkese çok teşekkür ediyorum. İmzamızın iki tarafa da hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Eyüpspor Spor Kulübü As Başkanı Fatih Kulaksız ise, “Eyüpspor Kulübü olarak 2021-2022 sezonunda Nesine.com ile forma sırt sponsorluğu konusunda anlaşmış bulunmaktayız. Anlaşma kapsamında bu sezon formalarımızın sırt bölümünde Nesine.com yazısı yer alacak. Türk sporuna her şartta destek veren, Türkiye’nin şans oyunları sektöründeki öncü ve lider markası Nesine.com ile yaptığımız bu işbirliğinin hayırlara vesile olmasını diliyorum. Nesine.com’a ve Nesine.com CEO’su Halit Gülbakanoğlu’na teşekkürlerimi iletiyorum” diye konuştu.
Beğendiyseniz, lütfen paylaşın.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir