NECATİ KARAMAN:  EYÜP DEĞİŞİME HAZIRLANIYOR!

NECATİ KARAMAN:  EYÜP DEĞİŞİME HAZIRLANIYOR!

CHP’den Eyüpsultan Belediyesi Meclis Üyeliği için aday adayı olan Necati Karaman Medya Haliç’e özel bir demeç vererek, , Eyüp’ün değişime hazırlandığını ve seçimi CHP’nin kazanacağını söyledi.

Necati karaman şunları kaydetti: “ 40 yıllık Eyüpsultanlıyım.  Sağda da, solda da sevilen, daha önce  belediye de  görev yapmış, herkes için  çalışan koşturan, menfaat  beklemeden  tüm vatandaşlarımıza sorunlarıyla  ilgili hizmet ve her türlü destekte bulunan bir hemşerinizim. Vatandaşlarımıza, öğrencilere, burs, konusunda destek olmaktan ve hizmet vermekten gurur duymaktayım. Partimin2 dönem ilçe delegesi  il delegeliğini yaptım. Her taraftan, her kesimden, sevilen ve desteklenen biri olarak, CHP Eyüp sultan belediye meclis üyesi aday adayı oldum. Seçildiğim taktirde tüm kapılarım Eyüp Halkına hizmet vermek için açık olacaktır.

Halkın çıkarlarını göz önünde bulunduran bir yönetim anlayışı için,Çağdaş ,modern kentleşme için Yaşanabilir yeşil sağlıklı temiz bir çevre için , Demokratik  katılımcı bir anlayış ve yarına güvenle  bakabilmek için,  Cumhuriyet  Halk Partisini seçin”

Necati Karaman kimdir?

1959 Adana doğumluyum.İilk  ve orta öğrenimimi  Kahramanmaraş’ın Göksun ilçesinde bitirdim.1973 yılında İstanbul, Silahtarağa  Mahallesine geldim. Aynı  tarihten beri bu semtte oturmaktayım.  1976 yılında  Ülker’de  işe başladım. Aynı yıllarda Disk’e bağlı Gıda İş temsilciliğini yaptım. Beyoğlu Akşam  Lisesini  bitirdim.  Anadolu  Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi’ne devam etmekteyim. Evli ve 3 çocuk babasıyım. Serbest meslekle uğraşmaktayım. 1989 yılında Halkçı Parti ile Sodep’in birleşmesinde partiye üye oldum. Aynı dönemde meclis üyesi aday adayı oldum. Aday olduğum yılda belediyede çalışmaya başladım. 4 yıl Eyüp Belediyesi’nde çalıştım.

Çalıştığım süre içerisinde farklı düşüncede siyasi bir partinin belediyeyi kazanmasından dolayı işimize son verdiler. Biz de tekrar belediyeyi almak için mahallemizde büyük bir azimle çalışmaktayız.

Partimizin Eyüp Belediyesini kazanması için mücadele ediyoruz. Yoğun baskıdan dolayı Belediye Meclis üyeliği aday adaylığı için başvurmuş bulunmaktayım.

Haber: Hasret Hezer

 

 

 

Beğendiyseniz, lütfen paylaşın.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir