Mustafa Tüysüz muhtarlarla buluştu!

Mustafa Tüysüz muhtarlarla buluştu!

CHP’den Eyüpsultan Belediye Başkan aday adayı olan Mustafa Tüysüz Eyüpsultan’da muhtarlarla biraraya geldi.

Muhtarlarla akşam yemeğinde biraraya gelen ve yemek duasını kendisi yaptıran Mustafa Tüysüz, “ Hepimiz Eyüpsultan’a hizmet için yola çıktık” diyerek şunları söyledi:

“ toplantımıza katıldığınız için hepinize teşekkürlerimi sunuyorum. CHP’den Belediye Başkan aday adayı olarak çalışmalarımıza süratle devam ediyoruz. Sadece bizler değil, diğer partilerden de aday adayı olan arkadaşlarımız, sizler hepimiz Eyüpsultan’a hizmet için yola çıktık. Öyle inanıyorum ki, biz doğruları yapıyoruz. Doğruları yaptıktan sonra önümüzün açılacağını biliyorum. Yüksek bir enerjiyle, halkın teveccühü ile karşı karşıyayız”

Belediyede muhtarlık birimi olmalı

CHP’den Belediye Başkan aday adayı olan Mustafa Tüysüz, adaylaştığı taktirde projeleri ile ilgili bir takım bilgiler de verdi. Mustafa Tüysüz bu konuda;

“Hepinizin tekrar seçilmenizi canı gönülden diliyorum. Adaylaştığımız taktirde projelerimizi mutlaka yansıtacağız. Belediyelere mutlaka bir muhtarlık biriminin oluşturulması gerekiyor. Belediye gelirlerinden muhtarlıklara belli bir oranın aktarılması gerektiğine inanıyorum” diye konuştu.

Mustafa Tüysüz konuşmasının sonunda muhtarlara ve ekibine teşekkür etti. Tüysüz’ün konuşmasının ardından muhtarlar da tek tek konuşarak düşüncelerini ifade ettiler.

 

Beğendiyseniz, lütfen paylaşın.
  • 83
    Shares

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir