Mustafa Tüysüz kanaat önderlerine yemek verdi

Mustafa Tüysüz kanaat önderlerine yemek verdi

Millet İttifakının CHP’li Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Emel Bilenoğlu, ev sahipliğini CHP Eyüpsultan Belediye Meclis Üyesi Mustafa Tüysüz’ün yaptığı,  Eyüpsultan ilçesinin önde gelen kanaat önderleri ve Muhtarlarıyla akşam yemeğinde buluştu. Bilenoğlu yerel iktidarı eleştirirken, projelerine de yer verdi.

 Oldukça kalabalık olan toplantının açılış konuşmasını ve yemek duasını CHP Eyüpsultan Belediye Meclis Üyesi Mustafa Tüysüz Yaptı.  Mustafa Tüysüz, “Sevgili dostlar hepinizin bildiği gibi 31 Mart yerel seçimlerine gidiyoruz, bu bağlamda fikir alış verişinde bulunmak üzere bu akşam burada siz değerli dostlarımızla bir araya gelmek istedik ben fazla sözü uzatmak istemiyorum Millet itifakımızın CHP’li Belediye Başkanı Emel Bilenoğlu sizlere projelerinden bahsedecek” diyerek sözü Emel Bilenoğluna verdi.

Millet İttifakının CHP’li Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Emel Bilenoğlu konuşmasında şu ifadelere yer verdi;

Eyüpsultan İlçemizin Çok değerli kanaat önderleri, çok değerli Muhtarlarım STK’larımızın saygıdeğer temsilcileri sevgili misafirler hepğiniz hoş geldiniz onur verdiniz.

Bu toplantıyı organize eden değerli yol arkadaşım Mustafa Tüysüz’e de  böyle güzel bir toplantıyı organize etteiği ve bizleri bir araya getirdiği için çok teşekkür ederim. Birlikte çok güzel projelere imza atacağız Eyüpsultan ilçemizi bir aile ortamında yöneteceğiz dedi.

Sevgili Eyüplüler Eyüpsultan ilçemizin kötü giden kaderini değiştirmeye geliyoruz.

Öncelikle şunu belirteyim biz size damperli komyonlarla önünüze yapamıyacağımız projeler dökmek yerine sizlerle birlikte tespit ettiğimiz Eyüpsultan ilçemizin sorunlarını çözmek için geliyoruz laf kalabalığı yaparak sizlerin zihnini bulandırmak istemiyoruz.

Bakın bunlar önünüze yüzlerce proje koyarlar sizleri kandırırlar hiç birini yapmadan sürelerini doldurur giderler .

‘’Mesela hemen karşımızda Tarihi Eyüpsultan Hamamı var 12 yıldır resterasyonunu bitiremediler.’’

Şuna inanın Mimar Sinan Hayatta olsaydı 12 yılda 12 Hamamın inşasını tamamlamış olurdu bunlar o kadar beceriksiz ki söyledikleri projeleri yapamadan sürelerini doldurup gidiyorlar dedi.

Bunların yaptığı tek şey var oda yandaşa rant yaratmak bunu çok iyi yapıyorlar dedi.

 

Yapacağımız her şeyin merkezin de insan olacak sizlerin isteği doğrultusunda ortak akılla herşeyi birlikte yapacağız dedi. Gençlerimizin elinden alınan sportif alanları tekrar kazandıracağız ve gençlerimizin sosyal yaşam içinde daha aktif rol almalarını sağlıyacağız. Kültürel faliyet gösterecek alanlarımızı yaygınlaştıracağız. Yönetime geldiğimiz andan itibaren başlayarak ilk bir yıl için de 5 kıreşimizi kadınlarımızın hizmetine sunacağız çocuklarımızın daha sağlıklı bir ortamda büyümelerini hayata geçireceğiz. 5 Yıl içerisinde ise 21 kreşimiz tamamlanmış olacak dedi.

Aynı zamanda tam teşekküllü kadın doğum hastanesini kadınlarımızın hizmetine sunacağız.

Gençlerimizi Kadınlarımızı üretime dahil edeceğiz 2000 insanımıza iş ortamı sağlayarak isdihdam edeceğiz dedi. Geçtiğiz günlerde Mahalleler Birliğinin 6 Maddelik Tahaadütnamesini Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Ekrem İmamoğlu ile birlikte imzaladık vatandaşlarımızın tapu sorununu birlikte çözerek vermek önceliğimiz olacak dedi. Eyüpsultan ilçemiz de bir SSK hastenemiz var hastanemi eczanemi belli değil .

Kent merkezine uzak yerde Kemerburgaz,Göktürk ve köylerimizde hastalanmak kalp krızi geçirmek neredeyse ölüme eş değer acil müdahale edecek bir birim hastanemiz yok dedi.

Eyüpsultan İlçemize tam teşekküllü bir hastane kazandıracağız ve vatandaşlarımızın 24 saat hizmet alacağı acil müdahale birimleri oluşturacağız .

Emel Bilenoğlu Bize güvenin çocuklarınızın ve kendinizin geleceği için bize destek verin diyerek sözlerini bitirdi.

Beğendiyseniz, lütfen paylaşın.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir