Mustafa Tüysüz çalışmalarına hızla devam ediyor!

Mustafa Tüysüz çalışmalarına hızla devam ediyor!

CHP Eyüpsultan Belediye Başkanı aday Adayı Mustafa Tüysüz çalışmalarına hızla devam ediyor. Geçtiğimiz akşam Nişanca’da bir mahalle toplantısı düzenleyen Mustafa Tüysüz’e Meclis Üyesi aday adayları, Fatma Duran, Nilgün Esentepe, Ercan Sipor, Memet Sevim’de  eşlik ettiler.

Toplantıda katılımcılara bir konuşma yapan Mustafa Tüysüz,  “Değerli dostlar, kolay olmayan bir yola çıktık ve almak istediğimiz görevin sorumluluğunu fazlasıyla farkındayız.  CHP  Eyüpsultan Belediye başkan  aday adaylarımızın hepsi demokratik bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Ben şahsıma; vatandaşlarımız tarafından gösterilen ilgi ve alakadan dolayı çok mutlu ayrıca  gururluyum.

Dostlarım, hedefimiz Eyüpsultan’ da halkımızı huzurlu ve mutlu etmek.  Önemli olan kendimizi ve projelerimizi doğru şekilde halkımıza ifade edebilmek ve Eyüpsultan halkıyla bütünleşip sorunları çözebileceğimizi inandırmak, güven sağlamaktır. Partimiz beni adaylaştırırsa  tek amacım yaşam kalitesi yüksek modern bir Eyüpsultan, İstanbul’ da hatta Türkiye’de örnek bir belediye ve ilçe yapmak istiyorum. . Gün ilçemizde hep birlikte genci, yaşlısı kadını erkeği ile bir olma, biz olma günüdür” diye konuştu..

 

Beğendiyseniz, lütfen paylaşın.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir