Murat Yılmaz çalışmalarına hızla devam ediyor!

Murat Yılmaz çalışmalarına hızla devam ediyor!

Eyüpsultan İslambey Mahallesi Muhtar adayı Murat Yılmaz çalışmalarına hızla devam ediyor. 23 Aralık 2018 Pazar günü Amasya Taşova Derneğini ziyaret eden Murat Yılmaz Dernek Başkanı Mehmet Özdilek ve yönetim kurulu üyeleriyle görüştü.

Murat Yılmaz Eyüpsultan’da yaşayan amasyalılar’ın sorunlarını dinleyerek, “Buraya sorunlara sorun bulmak için değil, sorunlara çözüm bulmak için geldik. Değerli vatandaşlarımıza buradan söz veriyorum. İslambey Mahallesi’nin otopark sorunu başta olmak üzere bütün sorunlarının üst makamlara iletilmesi ve çözüme ulaştırılması için tüm gücümle çalışıcağım” diye konuştu.

Amasya Taşovalılar Derneği Başkanı Mehmet Özdilek ‘te kısa bir konuşma yaparak, “ Murat Yılmaz’a teşekkürler ediyoruz. Derneğimize bizi ziyarete gelip, sorunlarımızı dinledi. Gördüğümüz kadarıyla kendisi yenilikler peşinde olan bir adayımız. Hayırlı olmasını diliyoruz” dedi.

Görüşmüyü, İslambey Mahallesi Muhtar Adayı Murat Yılmaz zve Amasya Taşova Derneği Başkanı Mehmet Özdilek’in yanısıra, dernek yönetiminden Nedim Zorlu, Ali Zorlu, Hacı Demir, Eyüp Özdilek’te katıldılar.

Haber: Hasret Hezer

Beğendiyseniz, lütfen paylaşın.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir