Muhtar Süleyman Özcan’dan bir ilk daha..

Eyüpsultan, Düğmeciler Mahallesi Muhtarı Süleyman Özcan, mahallesinin önde gelen isimleriyle Eyüpsultan protokolünü bir araya getiren bir kahvaltı programı düzenledi.
Eyüpsultan Belediyesi Sosyal Tesisleri’nde yapılan toplantıya,  Eyüpsultan Kaymakamı İnsan Kara, Eyüpsultan Belediye Başkan Yardımcısı Ali Rıza Yavuz, İlçe Emniyet Müdürü Levent Türkmen, İlce Sağlık Müdürü Dr. Muhammet Atak, daire amirleri, Düğmeciler Mahallesi’nde bulunan STK başkanları ve temsilcileri, Okul müdürleri, okul aile birliği başkanları, Düğmeciler Mahallesi’nde görev yapan din adamları ve davetliler katıldılar.
Toplantıda ilk konuşmayı Muhtar Süleyman Özcan yaptı. Muhtar Özcan konuşmasında misafirlerine davetine geldikleri için teşekkür ederken, yaptığı hizmetlerden de bazı örnekler vererek, bu toplantıyı düzenlemesindeki asıl amacının, mahallesinde görev ve hizmet yapan, çeşitli meslek ve STK kuruluşlarındaki insanları birbirleriyle tanıştırmak ve bazı konularda yükünü biraz daha hafifletmek olduğunu belirtti. Muhtar Özcan katılımcılara, göreve geldiğinden bu yana yaptığı hizmetlerin yer aldığı bir kitabı da dağıttı.
Toplantıda kısa bir konuşma yapan Kaymakam İhsan Kara da böyle bir toplantıya ev sahipliği yaptığı için Muhtar Süleyman Özcan’a teşekkür etti. Kaymakam Kara Eyüpsultan’da bulunmasından çok memnun olduğunu belirterek, “Peygamber efendimizi misafir eden Eyüp Sultan hazretlerine komşu olmak bizim için çok önemlidir. Burada çocuklarımıza anlatacağımız çok güzel anılarımız var” diye konuştu.
Kaymakam Kara’nın konuşmasının ardından toplantıya katılanlar tek tek kendilerini tanıttılar ve Muhtar Özcan’a teşekkür ettiler.

Beğendiyseniz, lütfen paylaşın.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir