Meral Akşener: Oylar Emel kardeşime!

Meral Akşener: Oylar Emel kardeşime!

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener Eyüpsultan’da düzenlenen mitingte Millet İttifakı adayı olan Emel Bilenoğlu’na oy istedi. Eyüpsultan Meydanı’nda düzenlenen mitinge Meral Akşener’in yanısıra Emel Bilenoğlu, İyi Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu, İyi Parti Eyüpsultan İlçe Başkanı Yaşar Er ve CHP Eyüpsultan İlçe Başkanı Sinan akçiçek katıldılar.


Oldukça kalabalık bir vatandaş topluluğunun izlediği miting, Meral Akşener’in konuşmasıyla başladı. Akşener konuşmasında ” O kulağı iyi çekin, yarın oyunuzu Emel Bilenoğlu’na verin. Yarın ben değil, Sayın Kılıçdaroğlu değil, Sayın Erdoğan seçilmiyor. Emel kardeşim gibi belediye başkanlarını seçiyoruz” dedi.


Başkan akşener bir vatandaşan yanındaki siyah bir çantayı da göstererek, basında yer alan meşhur konuşmasını tekrar yaptı ve böbürlenme padişahım, senden büyük Allah var” dedi.


Başkan Akşener konuşmasında Emel Bilenoğlu’nun elini tutarak havaya kaldırdı ve seçimi Emel Bilenoğlu’nun kazanması için oyların Millet ittifakına verilmesini istedi. Meral Akşener, Kağıthaneye gitmek üzere Eyüpsultan’dan ayrıldı.

Beğendiyseniz, lütfen paylaşın.
  • 40
    Shares

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir