Mehmet Fişek, Muhammet Çakır’a plaket verdi!

Eyüp  Şehit  ve  Gazi  Aileleri  Sağlık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mehmet Fişek Eyüpsultan Belediye Başkan Yardımcıları Muhammet Çakır, Ali Rıza Yavuz ve Cevdet Yıldız’ı ziyaret ederek, yeni dernek binalarının tadilatı ile ilgili yaptıkları yardımlar için teşekkür ederken, geçtiğimiz günlerde annesini kaybeden Cevdet Yıldız’a da başsağlığı diledi.
Konuyla ilgili olarak gazetemiz Medya Haliç’e özel bir açıklama yapan Dernek Başkanı Mehmet Fişek şunları kaydetti:
“Eyüp  Şehit  ve  Gazi  Aileleri  Sağlık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğimizin İslambey Mahallesi, Arifpaşa Caddesindeki  yeni ofis yerinin tadilatını yapan Eyüpsultan belediyesi Başkan yardımcısı sayın Muhammed Çakır’a  derneğimize verdikleri desteklerden dolayı derneğimiz adına bir plaket  takdim ettik, kendilerine  çok teşekkür  ederiz.
Eyüpsultan belediyesi başkan yardımcısı Sayın Ali Rıza  Yavuz beyin daveti üzerine ziyarette bulunup fikir alışverişinde  bulunduk. Ali Rıza Yavuz Başkana misafirperverliği den dolayı teşekkür ederiz.
Sonrasında Belediye Başkan Yardımcımız Cevdet Yıldız’ın  annesinin vefatı  nedeniyle ile taziye için  makamında ziyarette bulunduk, hoş  sohbeti ve misafirperverliğinden dolayı kendisine teşekkür  ederiz.”

Beğendiyseniz, lütfen paylaşın.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir