Maganda yolcu halk otobüsü şoförünü dövdü!

Maganda yolcu halk otobüsü şoförünü dövdü!

Geçtiğimiz Pazar günü 36 CE hattında, 11.10 servisini yapan, İETT’ye bağlı halk otobüsünün sürücüsü maganda yolcu tarafından darp edildi.  Olay, Eminönü istikametinde Ayakapı durağında yaşandı.
Durakta bekleyen engelli yolcuları aracına alan Mehmet Kural isimli sürücü engelli yolcuların yerlerine oturmalarını bekledi. Bu sırada yolcular arasında bulunan ve ismi öğrenilemeyen bir şahıs, sürücü Kural’ın hareket etmemesine sinirlenerek, “Acelemiz var, neden hareket etmiyorsun, neden ağır hareket ediyorsun” diyerek sürücü Mehmet Kural’a saldırdı. Yediği yumruk darbeleri sonucunda burnu kırılan sürücü Kural, 155 Polis İmdat’ı arayarak yardım istedi. Olaya müdahale eden polisler sürücü Kural’ı Cerrahpaşa Hastanesi’ne götürdüler. Araçta bulunan yolcular saldırıdan sonra kaçan magandaya tepki gösterdiler.
Hastanede tedavi çok uzadı
Konuyla ilgili olarak gazetemize gelen bilgilere göre Cerrahpaşa Hastanesi’nin acil servisine getirilen Mehmet Kural’ın tedavi için, 4 buçuk saat bekletilmesi ve raporunun 6 saat sonra verilmesi ise olayın başka bir yüzünü ortaya koydu.
Beğendiyseniz, lütfen paylaşın.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir