Kulüpler Birliği iftarda buluştu

Kulüpler Birliği iftarda buluştu

Eyüpsultan Kulüpler Birliği Eyüpsultan Belediyesi Ensar Konağı Sosyal Tesislerinde Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken’in katkılarıyla iftar yemeği verdi.

Kulüpler Birliği ve Öz Alibeyköyspor Kulübü Başkanı Metin Çırpan, Eyüpsultan Belediyesi Başkan Yardımcıları İsmail Uysal, Muhammet Çakır, Ali Rıza Yavuz Eyüpsultan İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Selattin Temiz , Eyüpsultan Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Mehmet Irmak,

Eyüp Belediyesi Spordan Sorumlu Genel Koordinatörü Hayrettin Yazıcı,  Eyüpsultan Antrenörler Derneği Başkanı Hakan Buruk, Eyüpsultan Belediyesi Meclis Üyesi Cengiz Çup’un katıldığı iftarda Kemerburgazspor, Göktürkspor, Göktürk Saray, Eyüpspor, Nişanca Kalespor, Nişanca Gençlik, Esenay, Eyüp Çırçır İmar, Alibeyköy Parseller, Alibeyköyspor, Kemer FK, Giresun Emeksan, Ramispor, Şafakspor, Öz Alibeyköyspor, Akşemsettin, Araphan ve Güzeltepespor Kulüplerinin Başkan ve Yöneticileri hazır bulundu.

ŞAMPİYONLARA KUPALARI TAKDİM EDİLDİ

İstanbul 2. Amatör Lig 5. Grupta şampiyon olan Esenayspor ve U16/B Liginde şampiyon olan Kemerburgazspor’un kupalarını Belediye Başkan Yardımcıları İsmail Uysal, Muhammet Çakır ile Kulüpler Birliği Başkanı Metin Çırpan takdim etti. Ayrıca daha önce U15/B Liginde Ramispor, U17/B Liginde Kemerburgazspor, U14/B Liginde şampiyon olan Eyüp Çırçır İmarspor’da tebrik edildi.

Öner Yığrık

Beğendiyseniz, lütfen paylaşın.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir