KİTAP OKUYUN, KENDİNİZE GÜVENİN

Kaymakam Dölek Öğrenciler ile Bir Araya Geldi

İstanbul Eyüpsultan Kaymakamı Abdullah Dölek, Eyüpsultan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’ni ziyaret ederek, öğrenciler ile bir araya geldi.

Okulun kütüphanesinde öğrenciler ile bir süre sohbet ederek, onların sorularını cevaplayan Kaymakam Abdullah Dölek, öğrencilere bol bol kitap okumalarını tavsiye etti.

Öğrencilerin, kendilerine inanmaları ve güvenmeleri gerektiğini vurgulayan Kaymakam Dölek, “Sevgili öğrencilerimiz; bugün bizlerin bulunduğu makamları ileride sizler doldurarak, görevlerinizi en iyi bir şekilde yapacağınızdan asla şüphemiz yoktur. Sizlere inanıyor ve güveniyoruz” dedi.

ANNE-BABALARA, OKUL İDARECİLERİNE VE ÖĞRETMENLERE TEŞEKKÜR

Kaymakam Abdullah Dölek, öğrenciler ile bir arada bulunmaktan büyük memnuniyet duyduğunu belirterek, “Sizleri yetiştiren başta anne ve babalarınız olmak üzere, eğitim-öğretim hayatınızda büyük emekleri olan okul müdürümüze,  idarecilerimize ve öğretmenlerimize çok teşekkür ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum” şeklinde konuştu.

Kaymakam Dölek’in Eyüpsultan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’ni ziyareti, öğrenciler ile hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından son buldu.

Beğendiyseniz, lütfen paylaşın.
  • 13
    Shares

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir