Kılıçdaroğlu: Emel Başkan  Eyüpsultan’a huzuru ve bereketi getirecek!

Kılıçdaroğlu: Emel Başkan  Eyüpsultan’a huzuru ve bereketi getirecek!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Eyüpsultan Karadolap Mahallesi’nde yaptığı konuşmada Millet İttifakı adayı Emel Bilenoğlu’na oy istedi ve katılımcılardan söz aldı. Kılıçdaroğlu bu sözün üzerine “Emel Başkan, belediye başkanını seçildiğinde ben de söz veriyorum, geleceğim, bize kahve ısmarlayacak, buraya huzuru ve bereketi getirecek” dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu bugün Eyüpsultan Karadolap Mahallesi’nde vatandaşlara hitabetti. Programa eski bakanlardan Yaşar Okuyan’ın yanısıra CHP İstanbul Milletvekilleri Yüksel Mansur Kılıç, Ali Şeker, Sezgin Tanrıkulu, İlhan Kesici, İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, İlçe Başkanı Sinan Akçiçek ile parti yöneticileri katıldılar.

DERMAN BELEDİYECİLİĞİ İÇİN GELİYORUZ

Programda ilk konuşmaya Eyüpsultan Millet İttifakı adayı Emel Bilenoğlu yaptı. Bilenoğlu konuşmasında, “ Tüm haksızlıklara karşı duracağız. İşsiz arkadaşlarımıza iş bulacağız, madde bağımlılığına izin vermeyeceğiz. Ben de emeklilikte yaşa takılanlardanım. Onların da oylarını istiyoruz. Tüm kadınların, annelerin desteklerini ve  oylarını istiyoruz. Eyüpsultan’da daha yeşil bir çevre için, tapu sorununu çözmek için, hayatı daha da güzelleştirmek için, insanlar için, ihtiyaç sahibi aileler içinsokak hayvanları için, kreş ihtiyacı olan çocuklarımız için, herkesin derdi için derman belediyeciliği olmaya geliyoruz” dedi.

EMEL BİLENOĞLU’NA GÜVENİYORUM

Emel Bilenoğlu’nun ardından mikrofona Kemal Kılıçdaroğlu geldi. Başka programları dolayısıyla kısa bir konuşma yapan Kılıçdaroğlu, “ Biz güzellikleri, insan sevgisini yüreğimizde taşıyoruz. İstedikleri iftirayı atsınlar. İstedikleri kötülükleri yapsınlar. Eyüpsultan’ın, mübarek bir insanın mekanındayız. Bu mekana her zaman saygı duyduk, her zaman saygı duyacağız.

Bütün amacı daha güzel bir Eyüpsultan isteyen, herkesi kucaklayan bir belediye başkan adayımız var. Vereceğiniz her oy daha güzel, daha huzurlu bir Eyüpsultan’ın kapılarını sonuna kadar açacak. Ben ona  güveniyorum, siz de güvenin. Sorunlarınız var biliyorum. İşsizlik var, mutfakta yangın var biliyorum. Bütün bunları aşabiliriz. Mücadele ederek aşacağız. Bu demokrasi mücadelesidir. Sandığa gideceğiz, oylarımızı kullanacağız ve Emel Başkanı Eyüpsultan’a belediye başkanı olarak seçeceğiz. Belediye başkanı seçildiğinde ben de geleceğim, bize kahve ısmarlayacak. Buraya huzuru ve bereketi getirecek” diyerek sözlerini tamamladı.

Kılıçdaroğlu başka bir programa katılmak üzere alandan ayrıldı.

Beğendiyseniz, lütfen paylaşın.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir