Kemerburgaz’da festival faciaya döndü

Kemerburgaz’da festival faciaya döndü

Kemerburgaz’da düzenlenen festivalde Off Road Aracı Kontrolden Çıktı: 11 Kişi Yaralandı

Eyüp Kemerburgaz’da bu yıl üçüncüsü düzenlenen Big Boyz Festivali’nde kontrolden çıkan off road aracı kalabalığın arasına daldı. Kazada 11 kişi yaralanırken, yaralıların sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Big Boyz Festivalini düzenleyen Alice Organizasyon’dan yapılan açıklamada, “16 Haziran 2019 tarihinde festival alanındaki katılımcı bir firmanın standında sergilenen test aracındaki henüz tespit edilemeyen sebeplerden dolayı bir kaza yaşanmıştır. Can kaybı yaşanmayan bu üzücü olayda yaralanan vatandaşlarımıza alanda bulunan sağlık görevlileri anında ilk müdahaleyi yapmışlardır. Yaralıların tedavileri kaldırıldıkları hastanede devam etmektedir. Kazanın ardından festival iptal edilmiştir. Konuyla ilgili hukuki süreç başlatılmıştır” denildi.

Yaşanan kaza sonucunda 11 kişi yaralanırken, yaralıların sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Bu arada Eyüpsultan Belediyle Başkanı Deniz Köken’de konuyla ilgili olarak sosyal medya üzerinden bir açıklama yaptı. Başkan Köken açıklamasında, “Eyüpsultan Göktürk Kemer Country Club’da bu yıl üçüncüsü düzenlenen Big Boyz Festivali’nde yaşanan talihsiz kazadan ötürü büyük üzüntü yaşadık. Yaralanan tüm kardeşlerime geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, tedavi süreçlerinde yanlarında olacağımı bilmelerini istiyorum” dedi.

Beğendiyseniz, lütfen paylaşın.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir