Kaymakam  Kara’nın  2019-2020 Eğitim ve Öğretim Yılı Mesajı

 

 Kaymakam  Kara’nın  2019-2020 Eğitim ve Öğretim Yılı Mesajı

Eyüpsultan Kaymakamı İhsan Kara, 2019-2020 eğitim ve öğretim yılının başlaması dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Kaymakam Kara mesajında, “Yeni bir eğitim-öğretim yılına başlamanın mutluluğunu, heyecanını ve coşkusunu hep birlikte yaşarken, bu yılın başta çocuklarımız olmak üzere öğretmenlerimize, idarecilerimize, velilerimize ve ülkemize hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

Kaymakam İhsan Kara, yayımladığı mesajın devamında şunları söyledi;

“Geleceğimizin teminatı olan sevgili öğrencilerimiz, başarıya doğru yol aldığınız yeni eğitim-öğretim yılında okulunuza, öğretmenlerinize, ailelerinize ve ülkenize olan sorumluluğunuzu layıkıyla yerine getireceğinize yürekten inanıyorum. Başarınız en büyük gurur kaynağımız olacaktır.

Kıymetli öğretmenlerimiz, öğrencilerimizi zihinsel ve sosyal olarak, geleceğe hazırlarken soran, sorgulayan, araştıran, bilgi ve teknolojiyi doğru bir şekilde iç içe kullanabilen mutlu ve donanımlı bir neslin yetiştirilmesi konusunda, kutsal öğretmenlik mesleğinin gereklerini en iyi şekilde yerine getireceğinize olan inancımız tamdır.

Bu duygularla, Eyüpsultan ilçemizin eğitim ve öğretimdeki başarı çıtasını daha yükseklere taşımak için çalışmalarımızı kararlılıkla sürdüreceğimizi belirtirken, 2019-2020 eğitim ve öğretim yılının çocuklarımıza, velilerimize, öğretmenlerimize, idarecilerimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyor, selam ve saygılarımı sunuyorum.”

Beğendiyseniz, lütfen paylaşın.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir