Kaymakam Kara korona virüs denetimlerine katıldı

Kaymakam Kara korona virüs denetimlerine katıldı

Eyüpsultan Kaymakamı İhsan Kara, ilçede yapılan korona virüs denetimlerine katıldı. Zabıta ve polis ekipleriyle birlikte eczane, manav, kırtasiye, market, kasap ve pazar yerinde satış yapan esnafı denetleyen Kara, sosyal mesafe, maske ve hijyen konularında uyarılarda bulundu. Vatandaşların büyük oranda kurallara uyduğu görüldü.
Eyüpsultan Kaymakamı İhsan Kara, “Denetimler esnasında, esnafımızın ve vatandaşlarımızın büyük bir oranda kurallara uyduğunu memnuniyetle gördüm. Fakat bunun haricinde kurallara uymayan veya bu konuda aksaklık gösteren vatandaşlarımızı da uyardık. Uyarıya riayet etmeyen arkadaşlarımıza karşı da idari tedbirlerimiz vardır. Vatandaşlarımız korona virüs ile mücadelemizde mümkün olduğunca dikkatli olmalıdırlar. Bunu her platformda ifade ediyoruz. Denetimlerimizde büyük oranda kurallara riayet eden vatandaşlarımıza ve polis, jandarma, belediye, muhtarlık, mesleki kuruluşlarla hep beraber denetimde emek verenlere ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Korona virüs ile mücadelemiz devam edecektir. Bu mücadeleyi hiçbir şekilde bırakmayacağız. Sağlıklı günler için, hayat için mücadeleye devam” dedi.
Bu arada Berberler Odası Yönetim kurulu Üyesi Musa Karaer’de diğer yetkilerle birlikte berber ve kuaförlerin denetiminde bulundu.

Beğendiyseniz, lütfen paylaşın.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir