KAYMAKAM DÖLEK TEŞEKKÜR BELGESİ VERDİ!

KAYMAKAM DÖLEK TEŞEKKÜR BELGESİ VERDİ!

Eyüpsultan Kaymakamı Abdullah Dölek, Eyüpsultan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyet Üyelerine ve Elegant Hotel İşletmecisine “Teşekkür Belgesi” Verdi.
Kaymakam Abdullah Dölek, Eyüpsultan Elegant Hotel’de düzenlenen programda, 2018 yılı içerisinde Eyüpsultan Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyeti Üyeliği’ni büyük bir özveriyle yapan hayırsever iş adamı Yücel Erence, Pirinççi Mahalle Muhtarı Recep Yıldız ve Sakarya Mahalle Muhtarı Mustafa Orhan’a vermiş oldukları katkı ve desteklerden dolayı teşekkür etti.

ASLİ GÖREVİMİZ MİLLETİMİZE HİZMET ETMEKTİR
Kaymakam Dölek, burada yaptığı konuşmada “Tüm kurumlarımız ile birlikte gece gündüz demeden milletimize hizmet etme gayreti ve azmi içerisindeyiz. Bu manada, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfımızda fedakârlıklar ile görev yapan tüm mütevelli heyet üyelerimize başarılar dilerken, 2018 yılı içerisinde vakfımızda görev yapıp, hizmet bayrağını devreden üyelerimize bugünden sonraki hayatlarında sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum. Ayrıca daima yanımızda olarak, bizlere destek veren Elegant Hotel İşletmecileri Adem Durdu ve Fikri Durdu’ya da özellikle teşekkür ediyorum” diye konuştu.


Hayırsever iş adamı Yücel Erence, Pirinççi Mahalle Muhtarı Recep Yıldız ve Sakarya Mahalle Muhtarı Mustafa Orhan ise, Kaymakam Abdullah Dölek’e ve birlikte görev yaptığı tüm mütevelli heyet üyelerine teşekkür etti.

Beğendiyseniz, lütfen paylaşın.
  • 24
    Shares

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir