KAYMAKAM DÖLEK, EYÜPSULTAN BASINIYLA BULUŞTU

KAYMAKAM DÖLEK, EYÜPSULTAN BASINIYLA BULUŞTU

Eyüpsultan Kaymakamı Abdullah Dölek, basın mensupları ile bir araya gelerek, teknoloji bağımlılığına vurgu yaptı.

ADC Alfa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi toplantı salonundaki buluşmada açıklamalarda bulunan Kaymakam Dölek, sağlıklı bir toplumun oluşmasında ailenin çok önemli olduğunu dile getirerek, anne ve babaların çocukları ile daha yakından ilgilenmesi gerektiğini söyledi.

TEKNOLOJİ BAĞIMLILIĞINDAN KURTULMAMIZ GEREKİYOR

Eyüpsultan Kaymakamı Abdullah Dölek, “Şehrin çok gözükmeyen yüzünü göstermek için burada buluştuk. Misafirperverliği için İsmail Güleç Bey’e teşekkür ederiz” diyerek sözüne başladı.

Kaymakam Dölek, son yıllarda hızla artan teknoloji bağımlılığına işaret ederek, “Anne ve babalar özellikle sabah kahvaltısı ve akşam yemeğinde çocukları ile bir araya gelerek, televizyonlarını ve cep telefonlarını kapatıp, onlara zaman ayırmalı ve birlikte sohbet etmeliler. Çocuklarımızın zihinsel ve sosyal olarak gelişmesi açısından bu konuya çok önem vermeliyiz. Bunun yanında alkol, tütün, madde bağımlılığından sonra bir de teknoloji bağımlılığı var. Bu dört bağımlılıktan toplum olarak kurtulmamız gerekiyor” diye konuştu.

25 ÜLKEDEN HASTA GELİYOR

ADC Alfa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin gerek sağlık turizmi, gerekse ülkeye sağladığı döviz girdisi açısından önemli bir merkez olduğunu da belirten Kaymakam Dölek, hizmetlerinden dolayı merkez yöneticileri ve tüm çalışanları ile bir araya geldiği basın mensuplarına teşekkür etti.

Büyük bir misafir severlik örneği ile karşılayan Alfa Ağız ve Diş Sağlık merkezi Başhekimi İsmail Güleç Alfa Agız ve Diş sağlık merkezi hakkında bilgi veren Güleç Türkiye’nin çeşitli illerinin yanın sıra 25 Ülkeden hastalarının olduğunu Sağlık turizm açısından Türkiye’nin çok önemli bir üst haline geldiğini ifade etti.

Başhekim İsmail Güleç Eyüpsultan İlçemizin de tarihsel ve inanç açısından çok önemli bir merkez olduğunu bu alan da kendilerinin de katma değer üreterek hizmet etmek istediklerini söyledi.

Alfa Ağız ve Diş sağlığı merkezi hizmetlerine www.adcdent.com adresinden, Randevu için 0212 497 44 88 ve 0544 497 44 88 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Beğendiyseniz, lütfen paylaşın.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir