Kaymakam Dölek bayram ziyaretlerinde bulundu!

Kaymakam Dölek bayram ziyaretlerinde bulundu!
Eyüpsultan Kaymakamı Abdullah Dölek Kurban Bayramı dolayısıyla ziyaretlerde bulundu. İlçe Jandarma Komutanlaığı, Şehit aileleri ve vatandaşlarla biraraya gelen Kaymakam Dölek vatandaşların bayramlarını kutladı.

Askerlerin bayramını kutladı
Eyüpsultan Kaymakamı Abdullah Dölek, Kurban Bayramı dolayısıyla ziyaret ettiği İlçe Jandarma Komutanlığı’nda askerler ile tek tek tokalaşarak, hal ve hatırlarını sordu.
Vatani görevlerini yapan askerlere başarılar dileyen Kaymakam Dölek, askerlerin ailelerine de selam ve saygılarını iletti.

 
Şehit ailelerini ziyaret etti
Eyüpsultan Kaymakamı Abdullah Dölek, Kurban Bayramı Dolayısıyla Şehitlerin ailelerini evlerinde ziyaret etti.
Ziyarette, Şehit yakınlarının hal ve hatırlarını sorarak, bayramlarını kutlayan Kaymakam Dölek, Şehitlere minnet ve şükran borçlu olduklarını söyledi.
Kaymakam Dölek, Şehitlerin yakınlarının Devlete ve Millete emanet olduğunu vurgulayarak; “Şehitlerimizin emanetleri gözümüzün nurudur” dedi.
Karşılıklı sohbet içerisinde süren ziyarette, Kaymakam Dölek, daima Şehit yakınlarının ve Gazilerin yanlarında olduklarını da sözlerine ekledi.

Vatandaşlarla biraraya geldi
Eyüpsultan Kaymakamı Abdullah Dölek, Kurban Bayramı dolayısıyla gerçekleştirdiği ziyaretler kapsamında vatandaşlar ile buluşarak, bayramlarını kutladı.
Kaymakam Dölek, birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde kutlanan Kurban Bayramı’nın ülkeye huzur ve refah getirmesini temenni ederek, vatandaşlarla bir süre sohbet edip, taleplerini dinledi.

Beğendiyseniz, lütfen paylaşın.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir