KARAALİ TURİZM

KARAALİ TURİZM

İstanbul’un öğrenci ve personel taşımacılığında büyük söz sahibi olan ve merkezi  Eyüpsultan Defterdar Mahallesinde bulunan Karaali Turizm’in kurucusu ve sahibi Sait Karaali firmasını tanıttı. 45’i kendi öz malı olan toplam 900 araçla yaklaşık 10 bin öğrenci taşıyan Karaali Turizm, sektörün en güvenilir firmalarının başında geliyor.

900 araçla günde 10 bin öğrenci taşınıyor

Konuyla ilgili olarak gazetemize bir açıklama gönderen Sait Karaali, “ 2006 yılında bu sektöre girdik. 2010 yılında Karaali Turizmi kurduk. Şu anda öğrenci ve personel taşımacılığında faaliyet gösteriyoruz. 45’i kendi öz malımız 900 araçla hizmet veriyoruz. Günde yaklaşık 10 bin öğrenci taşıyoruz. İstanbul’un köklü okullarında faaliyet gösteriyoruz. Profesyonel bir kadroya sahibiz. İnsanlar bu açıdan bize çok güveniyorlar. Bu güveni sağlamak sektör açısından çok önemlidir.

Araçlar sürekli ilaçlanıyor

İnsan sağlığına büyük önem vermekteyiz. Bunun için  araçlarımızda sürekli ve periyodik olarak ilaçlama yapıyoruz.  Bu iş çok önemli bir iştir. İnsanlar en değer verdikleri varlık olan çocuklarını teslim ediyorlar. İşimiz, eski araçlarla yapılmaya çalışılırsa, orada büyük sorunlar başlıyor. Eski arabayla, emniyet kemeri olmayan arabalarla çocuklarımız taşınmamalı. En önemlisi can güvenliğidir. Bunun için belirli standartların olması gerekiyor.

Ücretler son derece uygun

Ücret konusunda  uygun davranıyoruz. Şehit ve gazi çocuklarımızdan ücret talep etmiyoruz. Bazı durumu olmayan, ihtiyaç sahibi ailelere de indirim yapıyoruz, gerekirse bu ailelerin çocuklarına da ücretsiz olarak hizmet veriyoruz. Bu tarz hizmetleri sosyal sorumluluk adına zaten yapmamız gerekiyor” diye konuştu.

Beğendiyseniz, lütfen paylaşın.
  • 158
    Shares

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir