Kağıthane’de yangın korkuttu!

Kağıthane’de yangın korkuttu!
Kağıthane’de 5 katlı apartmanın birinci katında çıkan yangında ev küle döndü 5 katlı bir apartmanın birinci katında çıkan yangın apartman sakinlerine korku dolu anlar yaşattı.
Kağıthane’de 5 katlı bir apartmanın birinci katında henüz belirlenemeyen nedenden dolayı yangın meydana geldi.
Kağıthane’de 5 katlı apartmanın birinci katında çıkan yangında ev küle döndü
5 katlı bir apartmanın birinci katında çıkan yangın apartman sakinlerine korku dolu anlar yaşattı
Kağıthane’de 5 katlı bir apartmanın birinci katında henüz belirlenemeyen nedenden dolayı yangın meydana geldi. Yangının çıktığı daire tamamen küle dönerken yangın, itfaiye ekiplerinin yoğun gayreti sonucu diğer dairelere sıçramadan söndürüldü.
Yangın; saat 15.45 sıralarında Kağıthane Sultan Selim Mahallesi Buyruk Sokak’ta 5 katlı bir apartmanın birinci katında meydana geldi. Çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine itfaiye ekipleri geldi. İtfaiye ekiplerinin müdahalesi sonucu dairedeki yangın söndürülerek diğer dairelere sıçraması önlendi. Yangının çıktığı daire tamamen küle dönerken, evde kimsenin olmaması büyük bir faciayı da önlemiş oldu. Ekiplerin yangının çıkış nedeniyle ilgili incelemeleri devam ediyor.
Yangının neden çıktığını bilmediğini ifade eden apartman sakini Ergün Kara, “Ben sese geldim. Yangının neyden ve nasıl çıktığını bilmiyorum. İtfaiye biraz gecikti. Üst sokaktan çağırmışlar. Biraz daha geç kalsaydı üst katlara da sıçrayacaktı. Yangın çıktığı esnada evde kimse yoktu” dedi
Kaynak: SonDakika.com

Beğendiyseniz, lütfen paylaşın.
  • 6
    Shares

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir