Kadınlara ücretsiz hukuki danışmanlık hizmeti!

Kadınlara ücretsiz hukuki danışmanlık hizmeti!

Eyüpsultan Belediyesi tarafından hayata geçirilen Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü çalışmalarını sürdürüyor. Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü, kadınlara yönelik yepyeni bir hizmet başlattı.
Eyüpsultan Belediyesi’nde Hukuk İşleri Danışmanı olarak görev yapan Avukat Nurhan Avcı, Eyüpsultan Belediyesi tarafından Eyüpsultanlı kadınlara ücretsiz hukuki danışmanlık hizmeti verilmeye başladığını belirtti.
20 yıldır avukatlık yapan Avcı konuyla ilgili olarak şu açıklamalarda bulundu: “ Eyüpsultan Belediyesi olarak Eyüpsultanlı kadınlara ücretsiz hukuki danışmanlık hizmeti vermeye başladık. Bilinçli ve güçlü kadınların toplumu geliştireceğine inanıyoruz. Bu inançla kadınların hukuksal yönden de güçlenmelerini ve haklarının bilincinde olmalarını istiyoruz. Bir haksızlığa uğradığını düşünen kadınlarımıza yol gösteriyoruz. Hukuki tavsiyelerde ve yönlendirmelerde bulunuyoruz.”
Eyüpsultan Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü’nün ücretsiz hukuk danışmanlığı hizmetinden yararlanmak isteyen Eyüpsultanlı kadınlar 0212 440 04 81 numaralı telefondan randevu alabilirler.
Beğendiyseniz, lütfen paylaşın.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir