Jandarma Komutanımızı uğurladık!

 Elazığ İli, Karakoçan İlçesi’ne İlçe Jandarma Komutanı olarak tayin olan, Eyüpsultan İlçe  Jandarma Komutanı Binbaşı Sadık Tatar’ı makamında ziyaret ederek uğurladık.
Oldukça  samimi bir havada geçen ziyarette konuşan Binbaşı Tatar, “ Bu tayinler bizim mesleğimizin gereği. Eyüpsultan’a nasıl geldiysek güzel memleketimizin her yerine tayin olup görevimizi orada yapıyoruz. Bu kez Elazığ İli Karakoçan İlçesine Jandarma komutanı olarak atandım. Burada bıraktığımız güzel dostluklara orada yenileri de eklenecektir. Orada da görevimizi en ince noktasına kadar yerine getireceğimizden kimsenin şüphesi de olmasın. Biz devletimizin verdiği görevimizi yapıyoruz. Biz herhangi bir olayda, tutanağımızı tutar adli makamlara veririz. Ayrıca Biz gücümüzü kanunlardan alıyoruz. Mesela geçenlerde bir yolu trafiğe tamamen kapattık. Elektrik telleri koptu. Vatandaşa herhangi bir zarar vermemesi için hemen yolu ulaşıma kapattık, ilgili kuruma haber verdik. Bu yolu hangi yetkiyle kapattık?, Kanunların verdiği yetkiyle kapattık. Burada önemli olan vatandaşımızın can ve mal emniyetidir” dedi.
Kemerburgaz’da oturan bazı vatandaşların da katıldığı uğurlama ziyaretinde  Eyüpsultan’da büyük izler bırakan Binbaşı Tatar ve ziyaretçileri duygusal anlar yaşadılar.
Medya Haliç olarak İlçe Jandarma Komutanımız Binbaşı Sadık Tatar’a, Eyüpsultan’da gösterdiği gibi,  yeni görevinde de  üstün başarılar diliyoruz.

Beğendiyseniz, lütfen paylaşın.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir