İyi Parti şehitlerimiz için lokma dağıttı

İyi Parti şehitlerimiz için lokma dağıttı

İyi Parti Eyüpsultan İlçe Başkanlığı Gara’da ki 13 şehidimiz ve diğer şehitlerimiz için Eyüpsultan Meydanı’nda lokma dağıttı. Lokma dağıtımının ardından esnaf ziyareti yapılarak esnafın dertleri dinlendi.
Lokma dağıtımına İyi Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu, Eyüpsultan İlçe Başkanı Mehmet Hulusi Sıvacı, İyi Parti Eyüpsultan Belediyesi Meclis Üyesi İbrahim Yıldırım, partililer ve vatandaşlar katıldılar.
Lokma dağıtımı öncesi Eyüpsultan Camii’nde Cuma Namazını kılan ve çıkışta lokma dağıtımı yapan Başkan Kavuncu yaptığı açıklamada şunları kaydetti:
“Bugün şehitlerimiz anısına Eyüp’te meydanda lokma dağıtıyoruz. Bu konudaki duyarlılığımızı her platformda ve her zaman gösterdik. Bu konudaki kırmızı çizgimizi de her zaman beyan ettik. Allah gani gani rahmet eylesin, Allah onlardan razı olsun. Biz bu ülkede bu topraklar üzerinde nefes alıp veriyorsak, bayrağı göklerde dalgalandırabiliyorsak, şehitlerimizin hakkı çok büyük. Onların hakkını nasıl öderiz bilmiyorum. Yapacağımız en hayırlı iş, bir an önce, ama bir an önce bu akan kanı durdurmak ve teröre, belaya son vermektir” dedi..
İyi Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu, Eyüpsultan İlçe Başkanı Mehmet Hulusi Sıvacı ve partililer Eyüpsultan’da bulunan esnafı ziyaret ettiler. Son günlerde yaşanan ekonomik zorluklarla ilgili esnaflarla görüşen Başkan Kavuncu daha sonra partisinin ilçe binasında partilileriyle de bir araya gelerek toplantı yaptı.

 

Beğendiyseniz, lütfen paylaşın.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir