Önemli Projeler açıklandı

İyi Parti Başkan Köken’i ziyaret etti

İyi Parti Eyüpsultan İlçe Başkanı Yaşar Er, İlçe Başkan Yardımcısı Ağahan Akay ve yönetim kurulu üyeleri, Eyüpsultan Belediye Başkanı seçilen Deniz Köken’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Başkan Deniz Köken ile İyi Parti İlçe Başkanı Yaşar Er,  özellikle, Eyüpsultan’ın belli başlı sorunları ile ilgili karşılıklı fikir alışverişinde bulundular. Başkan Köken, en önemli sorunlardan trafik sorunu, otopark sorunu ve Eyüp’ün merkezine yakın bir kesime hastane yapılması gerektiği ile ilgili hem İyi Parti’nin önerilerini dinledi hem de kendi projelerini anlattı. İyi Parti İlçe Başkan Yardımcısı Ağahan Akay, Eyüpsultan’a bir Millet Bahçesinin yapılması gerektiğini, sahil kısmına yapılan tramvay hattının oradaki mesire alanlarını daralttığını söyledi. Başkan Deniz Köken’de yakında taşınacak olan Rami Toptancı Hali’nin bulunduğu yere millet bahçesi projesinin olduğunu belirtti.

Başkan Köken bu arada Kadir Has Üniversitesi’ne kadar olan Eminönü Alibeyköy tramvay hatının, Unkapanı Köprüsü projesinin onaylanmasının ardından Sirkeci’ye kadar uzanacağını belirtti.

İyi Parti heyeti Belediye Başkanı Deniz Köken’in ardından Başkan Yardımcısı Cevdet Yıldız’a da hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Beğendiyseniz, lütfen paylaşın.
  • 8
    Shares

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir