İşadamı Ersin Yılmaz Yaveroğlu AŞ’yi tanıttı!

Yaveroğlu AŞ. büyüyor!
Geçtiğimiz günlerde Bağcılar Automall’da Ners Motors firmasının açılışını yaparak, firma topluluğunu güçlendiren, Eyüpsultan’ın tanınmış işadamlarından Ersin Yılmaz hem, tekstil firması olan Yaveroğlu Giyim Sanayi Dış Ticaret Anonim Şirketini tanıttı, hem de önümüzdeki günlerde yapacağı yeni atılımlarla ilgili olarak gazetemiz Medya Haliç’e bilgiler verdi.
İşadamı Ersin Yılmaz, gazetemizin kurucularından Kemal Aydın ile buluşarak Yaveroğlu Giyim Sanayi AŞ’yi tanıttı. Ersin Yılmaz şunları kaydetti: “ Geçtiğimiz günlerde açılışını yaptığımız Ners Motors galerimizi iş kollarımızın içine kattık. Firmamızı daha da güçlendirebilmek maksadıyla Sultangazi’de bulunan şirket merkezimizi,  iş yoğunluğunun kalbi olan Tekstil Kent’e taşıdık. Bundan sonra ticari faaliyetlerimize yoğun olarak Tekstil Kent’teki merkezimizden devam edeceğiz. Burada 0-12 ay bebe giyim imalatı yapmaktayız. Bu üretimimiz tamamıyla dış piyasaya hitabetmektedir. Azerbaycan, Özbekistan, Cezayir ve Umman’a ihracat yapıyoruz. Bu faaliyetimizin yanı sıra Yaveroğlu Ailesi olarak Market Reyonlarında Yaveroğlu Sucukları ve Yaveroğlu Tatlıları olarak iki yeni markayla yer alacağız. Bizleri yeni istihdamlar sağlayacak bu işkolunda da yakın bir zamanda faaliyette göreceksiniz.
Ekibimizle beraber ARGE faaliyetlerimiz devam etmektedir. Bu çalışmalarımız sonucunda medya alanında danışmanlık, gazete ve televizyon yayıncılığında da faaliyetlerimiz olacaktır.
Bizim  bu işlerimizi yaparken slogan haline getirdiğimiz bir sözümüz var. “Milletimizin cebine değil, gönüllerine talibiz” diyoruz. İnşallah alnımızın akıyla da başaracağız.

Beğendiyseniz, lütfen paylaşın.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir