İsa Mesih Şahin: Eyüpsultan teşkilatına teşekkür ediyoruz..

Gelecek Partisi İstanbul İl Başkanı İsa Mesih Şahin, partisinin Eyüpsultan İlçe Başkanlığını ziyaret ederek, İlçe Başkanı Seyit Ahmet Gün ve partililer ile görüştü.
Partisinin Eyüpsultan merkezine taşındığı yeni binasına gelen İsa Mesih Şahin partilileri ile görüşerek, çalışmalarından çok memnun kaldığını, ancak daha çok çalışmaları gerektiğini vurguladı.
Ziyarette ilk konuşmayı Gelecek Partisi Eyüpsultan İlçe Başkanı Seyit Ahmet Gün yaparak misafirlerine hoşgeldiniz dedi ve yeni ilçe binasını tanıttı.
İl Başkanı İsa Mesih Şahin’de kısa bir konuşma yaparak, “Eyüpsultan teşkilatına çok teşekkür ediyoruz. Sizlerden güç alıyoruz. Gayretleri çok güzel, ama ne yaparsak yapalım, bize az gelecek. Bunun için çok çalışmalıyız. Ben Genel Başkanımıza söz verdim. En çok çalışan teşkilat biz olacağız. Bu performansımızın üzerine fazlasını koyacağız. Eyüpsultan’da bir sabah namazının ardından bir kahvaltı organizasyonu düşünüyorum. Teşkilatların bir araya geldiği bir organizasyon olacak. Bu tür organizasyonlarda güzel kaynaşma oluyor” diyerek sözü partililerine bıraktı. Parti üyeleriyle bir süre sohbet eden Başkan Şahin,  Eyüpsultan’da ki bazı esnafları da ziyaret ettikten sonra, ilçeden memnun kalarak ayrıldı.

Beğendiyseniz, lütfen paylaşın.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir