İmamoğlu: En yüksek oy artışını Eyüpsultan’dan bekliyorum

İmamoğlu: En yüksek oy artışını Eyüpsultan’dan bekliyorum

Millet İttifakı’nın İBB adayı olan Ekrem İmamoğlu Eyüpsultan’da konuştu. Millet İttifakı’nın Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı olan Emel Bilenoğlu’nun lansman toplantısı için Eyüpsultan’da gelen Ekrem İmamoğlu burada yaptığı konuşmada, İstanbul’un tek kadın adayının Emel Bilenoğlu olduğunu vurgulayarak kadın kollarından büyük destek vermesini istedi ve “En yüksek oy artışını Eyüpsultan’dan bekliyorum” dedi.


Mahalle meclisleri kuracağız

Millet İttifakı’nın İBB adayı olan Ekrem İmamoğlu Millet İttifakı’nın Eyüpsultan Belediye Başkan adayı olan Emel bilenoğlu’nun Eyüpsultan’da ki lansmanına katıldı. Burada yaptığı konuşmada mahalle muhtarlarının önemine değinen İmamoğlu muhtarların yönetiminde mahalle meclisleri kuracaklarını söyledi. İmamoğlu, ” Mahallelerde olası sorunları en iyi şekilde hisseden muhtarlarımızı sistemin en değerli parçası haline getirip, demokrasi adına en güzel örneğini İstanbul’da yaratacağız. Bu sistemin içerisinde muhtarların yönetiminde mahalle meclisleri kurulacak. Büyük Şehir Belediyesi olarak onlara hem ekonomik, hem de mekansal katkılar sağlayacağız, muhtarlarımız bütün İstanbul’da yerinden yönetimin en iyi örneği olacaklar. Bunun büyük tanımı şu: “İstanbul’u İstanbul’dan İstanbullular’la beraber yönetmek. ” dedi.

Eyüpsultan’da kadın dayanışması olmalı

Ekrem İmamoğlu, Eyüpsultan adayı Emel Bilenoğlu’nun İstanbul’da ki tek kadın aday olduğunu vurgulayarak, ” İl Kadın Kolları Başkanımız burada, bütün kadın örgütümüze sesleniyorum, Kadın kolları başkanımın ve tüm kadınların özellikle Eyüpsultan’a özel bir alaka göstermeleri gerektiğini düşünüyorum. En yüksek oy artışını, en üst düzey kazanımı Eyüpsultan’da ortaya koymamız lazım. müthiş bir kadın dayanışmasını burada ortaya koymamız lazım. Ben de buna destek olacağım ve size söz veriyorum, en fazla Eyüpsultan’a geleceğim.” dedi.

Beğendiyseniz, lütfen paylaşın.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir