İlker Çomak sahalara geri döndü!

CHP’den Eyüpsultan Belediyesi Meclis Üyesiyken partisinden istifa ederek, bağımsız üye olan, eski Yeşilpınar Mahallesi Muhtarı İlker Çomak siyaset arenasına geri döndü.
Hemen hemen her gün Yeşilpınardaki esnafları ziyaret eden, sorunlarını dinleyen ve bu sorunları ilgili mercilere ileterek çözüm arayan İlker Çomak çalışmalarını sürdürüyor.
Konuyla ilgili olarak gazetemize özel bir açıklama yapan İlker Çomak, “ Biliyorsunuz  geçtiğimiz günlerde CHP’den ayrıldım. Eyüpsultan Belediyesi’nin bağımsız meclis üyesi olarak Eyüpsultan’a ve mahallem olan Yeşilpınar’a hizmet etmeye devam ediyorum. Yeşilpınardaki esnaflarımızı ve mahalle sakinlerimizi ziyaret ederek ortak akıllar oluşturuyoruz.
Bunun amacı Eyüpsultan ve Yeşilpınar’ın sorunlarına ortak çözümler bulmaktır. Katılımcı çözümlerle daha yaşanabilir bir Eyüpsultan ve Yeşilpınar oluşturmak istiyoruz. Bu konudaki en büyük desteğimiz Eyüpsultanlı ve Yeşilpınarlı komşularımızdır.
Herhangi bir sorun olduğunda vatandaşlarımızın bu sorunlarını bana iletmelerini istiyorum. İleriye dönük daha güzel ve yaşanabilir bir Yeşilpınar ve Eyüpsultan en büyük hayalımdır” diye konuştu.
Beğendiyseniz, lütfen paylaşın.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir