İlhan Aras Spor Okulu madalyaları topladı!

İlhan Aras Spor Okulu madalyaları topladı!

11 Mart-13 Mart tarihleri arasında İstanbul Okullar arası Wushu Kung Fu şampiyonasına katılan İlhan Aras Spor Okulu başarılarına bir yeni halka daha ekledi. Şampiyonaya , okullarını temsil eden 50 sporcu ile katılan İlhan Aras Spor Okulu 11 altın , 17 gümüş, 14 bronz madalya aldı.

İstanbul genelindeki okulların katıldığı İstanbul Okullar arası Wushu Kung Fu şampiyonasına Eyüpsultan’dan 30 Okuldan 50 öğrenci katıldı. Şampiyonaya katılan bütün öğrencilerin İlhan Aras Spor Okulunda aktif olarak Wushu Kung fu öğrenen sporcular.

Aynı sporcular 11 Nisan -14 Nisan tarihleri arasında, Sakarya’da yapılacak Türkiye Okullar arası Wushu Kung Fu şampiyonasında Hem kendi okullarını hem de İlhan Aras Spor Okulunu temsil edecekler.

Konuyla ilgili olarak gazetemize özel bir açıklama yapan İlhan Aras, “ Şampiyonaya katılan bütün öğrencilerimize ve ailelerine ilgi ve alakalarından dolaya teşekkürlerimizi sunuyoruz. Dereceye giren veya giremeyen tüm sporcularımızı kutluyorum. Aynı başarıyı Nisan ayında yapılacak Türkiye şampiyonasında da bekliyorum” diye konuştu.

Beğendiyseniz, lütfen paylaşın.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir