İBRAHİM YILDIRIM BASIN MENSUPLARI İLE BULUŞTU

İBRAHİM YILDIRIM

BASIN MENSUPLARI İLE BULUŞTU

31 Mart Yerel seçimlerin de Millet İttifakı listesinden Eyüpsultan Belediye Meclis Üyesi seçilen İbrahim Yıldırım ; Toplumun çeşitli kesimleri ile kahvaltıda buluşarak Eyüpsultan İlçesinin sorunlarına dair çözüm üretmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz haftalarda STK’lar ve Mahalle Muhtarları ile buluşan İbrahim Yıldırım Bu hafta Eyüpsultan basını ile Kendi işletmesi olan Bosna Pita Börek salonunda bir araya gelerek Eyüpsultan ilçesinin sorunları ve geleceğine dair fikir alışverişinde bulundu.

İbrahim Yıldırım ‘ın düzenlediği kahvaltıya Medya Haliç’ten Hakan Hapcıoğlu ve Kemal Aydın, Haber Etkin Gazetesi’nden Ramazan Yiğit, İstanbul Gazetem Gazetesi’nden Süleyman Sarıkaya ve İyi Parti’den Cem Sevindi katıldılar.

Yapmış olduğu kısa konuşmada İbrahim Yıldırım, “Amacımız Eyüpsultan ilçemizde yaşayan komşularımızla dostluk ve kardeşliği geliştirerek birlikte daha güzel bir Eyüpsultan’da yaşamaktır. Siyasi düşüncesi ne olur ise olsun nefes alıp verdiğimiz bu güzel kentimiz Eyüpsultan İlçemizin sorunlarını çözerek gelecek nesile daha güzel bir Eyüpsultan kenti bırakmak en büyük arzumuzdur. Bu bilinç ve düşünceyle hareket etmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Beğendiyseniz, lütfen paylaşın.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir