Hüseyin Gedik aday adaylığını açıkladı!

Hüseyin Gedik aday adaylığını açıkladı!
Eyüpsultan, Yeşilpınar’ın tanınmış isimlerinden Hüseyin Gedik, Ak Parti’den Belediye Meclis Üyesi aday adaylığını açıkladı.
Yeşilpınar Lale Düğün Salonu’nda yapılan program Kuran-ı Kerim tilaveti ile başladı, ardından İstiklal Marşı okundu.


15 Temmuz gazileri Yusuf Ak ve Yasin Kasarcı birer konuşma yaparak 15 Temmuz gecesinde yaşadıklarını anlattılar.
Mikrofona gelen Hüseyin Gedik konuşmasına başlamadan önce, programa katılım sağlayan misafirlerine ve 15 Temmuz gazilerine teşekkür etti. Hüseyin Gedik konuşmasında adaylık kararının tek başına alınmış bir karar olmadığını vurgulayarak, “ Eğerki teşkilatımız bize mecliste görev verirse, mahallemizde bulunan yetim, öksüz, fakir, düşkün kim varsa bu insanlara devletimizin belediyemize vermiş olduğu imkanlar doğrultusunda köprü vazifesi görmek için bu hizmete girmiş bulunmaktayım. Bu göreve seçilirsem mahallemiz için derdinizi derdim, sıkıntınızı sıkıntım bilip, canla başla, gece gündüz demeden sizlere hizmet vereceğime söz veriyorum” diye konuştu.


Programa, Yeşilpınar Mahallesi Muhtarı İlker Çomak, Büyük Osmanlı Derneği Genel Başkanı Bayram Demir, Giresun Alucra  Dernek Başkanı Salih Parlakkılıç, STK başkanları ve kalabalık bir davetli topluluğu katıldı.

 

Beğendiyseniz, lütfen paylaşın.

Bunları da sevebilirsiniz

Hüseyin Gedik aday adaylığını açıkladı!” için 8 yorum

  1. Allahu Teala başarılarının devamını nasip eylesin , hizmet anlayışının çeşitliliğini vereceğin hizmetler noktasında başarılar getireceğine şahit olucağız partine ve sana hayırlı olsun adaylığın .

  2. Yeşilpınardan Aday olan Meclis Üyelerimizi destekliyoruz insallah çıktıkları bu yolda Allah yardımcıları olsun
    👏👏👏👏

  3. Hüseyin bey sizi kendim ve ailem olarak bu makamda görmek hizmet için Eyüp sultan belediyesinin faydasına olacaktır başarılarınızın devamını dilerim

  4. Eyup sultan ilcesinin yesilpinar mahallesinden bu kadar guclu bir aday cikarmis olmasi sahane hizmet e talipli olan muazzam bir sahsiyet basarilarinin devamini dileriz ailem ve sahsim olarak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir