Güçlendirilmiş parlamenter sistemden yanayız

 Gelecek Partisi Medya Haliç’i ziyaret etti

Eski Başbakan ve Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu’nun kurduğu Gelecek Partisi’nin Eyüpsultan İlçe Teşkilatı, gazetemiz Medya Haliç’i ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgiler verdi.
Gelecek Partisi Eyüpsultan İlçe Kadın Kolları Başkanı Lütfiye Doğruyol Aktaş, Medya İletişim Başkanı Canan Yıldırım, Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Zeynep Yıldırım ile Halkla İlişkiler Başkanı Ekrem Baş’tan oluşan heyet gazetemizi ziyaret etti.
Ziyaret sırasında sorduğumuz sorulara samimi bir şekilde cevap veren, Kadınlar Kolu Başkanı Lütfiye Doğruyol Aktaş, “ Genel Başkanımız Ahmet Davutoğlu, Başbakanlık, Dışişleri Bakanlığı yapmış, içteki ve dıştaki sorunları çok iyi bilen biridir. Çok iyi bir liderdir. Bağırmadan, bütünleştirici bir şekilde politikalar üretir.
Gelecek Partisi, Eyüpsultan İlçe Teşkilatı olarak kapımız herkese açık. Halkımızın bizi dinlemesini istiyoruz. Birlik ve beraberlik içinde sorunları tartışıp sonuca varan projeler üretmek istiyoruz. Biz parti olarak güçlendirilmiş parlamenter sistemden yanayız” diye konuştu.

Beğendiyseniz, lütfen paylaşın.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir