GÜÇBİRLİĞİ FARKINDALIK DERNEĞİ İSTANBUL BAŞKANLIĞI GÖREVDE;

Faik Kaya “Güç Birliği”ni anlattı!

Eyüpsultan’ın tanınmış siyasilerinden, Faik Kaya, Genel Başkanlığı’nı Ali Karnap’ın yaptığı ve çeşitli partilere gönül vermiş, değişik fikirlerdeki insanların bir araya gelip kurdukları Güç Birliği’nin Genel Başkan Yardımcılığı’nın yanı sıra İstanbul İl Başkanlığı görevini de üstlendi. Gazetemiz Medya Haliç’e Güç Birliği hakkında bilgiler veren Faik Kaya şunları kaydetti:

GÜÇBİRLİĞİ FARKINDALIK DERNEĞİ İSTANBUL BAŞKANLIĞI GÖREVDE;

“Biz bize olan biz olmak isteyen herkese sorgulamayan ötekileştirmeden ayrımcılık yapmadan hizmete hevesli azimli istikrarlı ve yarını ön gören bir bilinçle bu göreve talibiz.

Peki neden güç birliği farkındalık derneği;

Ülke ekonomisini kalkındırmak ve geliştirmek için üretim, ihracat ve yatırım seferberliğini bütün gücüyle destekleyerek mesleki, sanayici, bilim ve iş insanlarını bir araya getirip teşkilatlandırarak gelişmeleri için gerekli çalışmayı yaparız, yaptırırız ve teşvik ederiz.

Milli, manevi, kültürel ,ahlaki ve evrensel değerlere bağlı bir toplum oluşturabilmek için eğitim ve öğretimin her kademesinde yurt, pansiyon, misafirhane, eğitim merkezi, kültür sitesi, kamp, spor ve dinlenme tesisi, konferans ve tiyatro salonu, kütüphane, etüt, eğitim merkezi, bilgisayar ve dil laboratuvarları, aşevi, gençlik merkezi, kreş, anaokulu, ilk, orta, lise ve üniversite düzeylerinde okullar örgün ve uzaktan eğitimler en öncelikli görevimiz olacaktır. Eğitim her zaman ilk sırada olacaktır.

Tabi ki bu hususlar dışında yurtiçi ve yurt dışında 22 ülkede derneğimiz ticari ve sosya ekonomik, sosya kültürel olarak çok daha farklı girişimler için hizmet etmeyi amaçlayarak yola çıkmıştır.

Ben değil biz olmak isteyen herkese kapımız ve gönlümüz sonuna kadar açıktır.”

Başkan Kaya, Güç Birliği’nin 22 ülkede temsilcileri olduğunu, İstanbul’da da teşkilatlanmaya hız verdiklerini belirtti.

Beğendiyseniz, lütfen paylaşın.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir