Genç Kızılay’dan liseler arası müzik yarışması!

Genç Kızılay’dan gazetemize ziyaret

Eyüpsultan Genç Kızılay gönüllüleri 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günümüzü kutlamak amacıyla gazetemize bir ziyaret gerçekleştirdiler.

Ziyarete Eyüpsultan Kızılay Gençlik Kolları Etkinlik ve Organizasyon birim Başkanı Bahadır Kayseri, Hasan Kılınç, Sevdenur Karali katılırlarken Kızılay Eyüpsultan Şube Başkanı Hakan Nergis’te kendilerine eşlik etti.10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günümüzü kutlayan ve sorduğumuz sorulara da içtenlikle cevaplar veren Genç Kızılay gönüllülerinden Bahadır Kayseri şunları kaydetti.: ” Öncelikle bu mutlu gününüzü kutluyoruz. Sizlerle bu vesileyle bir araya gelmişken projelerimizden bansetmek istiyoruz. Eyüpsultan’da bulunan okullardan kitap ve oyuncak desteği alıp, bunları ihtiyacı olan okullara yönlendireceğiz. Bir çeşit kardeş okul projesi” KIZILAY İÇİN SÖYLE
” Bir diğer önemli projemiz ise , ” Kızılay için söyle” sloganıyla, Eyüpsultan’da bulunan liseler arasında bir müzik yarışması düzenledik. bu projemiz için startı verdik çalışmalarımıza başladık. Kaymakamlığımızdan ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nden gerekli onayları aldık. Kaymakamlık aracılığı ile yazıları yollandı. Bir kaç arkadaşımızda bu konuyla ilgili okul ziyaretlerinde bulunuyorlar”

GENÇLERİ GÖNÜLLÜ OLMAYA ÇAĞIRIYORUZ
Eyüpsultan’da ikamet eden bütün genç kardeşlerimizi, arkadaşlarımızı Eyüpsultan Genç Kızılay’a gönüllü olmaya davet ediyoruz. Kızılay’a gelsinler, misafirimiz olsunlar, çayımızı içsinler, bizleri tanısınlar. Hep birlikte çok güzel etkinliklere imze atalım..
Beğendiyseniz, lütfen paylaşın.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir