GENÇ İŞADAMI ERSİN YILMAZ’DAN YENİ YATIRIMLAR

GENÇ İŞADAMI ERSİN YILMAZ’DAN YENİ YATIRIMLAR

Eyüpsultanlıların da yakından tanıdığı genç yatırımcı işadamı Ersin Yılmaz’ın sahibi olduğu Ners Motors AŞ. 7 Aralık 2019 Cumartesi günü Bağcılar Automall’da açılışını yaptı.  Oldukça kalabalık bir misafir topluluğunun katıldığı açılışın sonunda Ersin Yılmaz misafirlerine Eyüpsultan Belediyesi Sosyal Tesislerde bir yemek verdi.

Açılışa Uluslararası fon uzmanı ve aynı zamanda Matrix’in efekt uzmanı Yaşar Emin, Diva Restaurant sahibi Seçkin Tolunbike, Amt Auto Ahmet Ekinci, başta olmak üzere çok sayıda davetli katıldı.

Açılışla ilgili olarak Medya Haliç’e özel bir demeç veren Ersin Yılmaz, “ 1979 Giresun, Tirebolu, Kuzgun Köyü doğumluyum. Bağcılar Automall’da Ners Motors AŞ. İsmiyle bir aile şirketi olarak faaliyete başladık. Bunun yanında tekstil sektöründe Yaveroğlu Giyim Sanayi AŞ. Olarak faaliyetimiz devam etmekte ve sadece Cezayir’e ihracat yapmaktayız. İç piyasaya çalışmıyoruz. Yakın zamanda Turizm ve İnşaat sektörüne de gireceğiz. Ülke ekonomisine katkıda bulunabileceğimiz, Didim’de bir otel projemiz var. Rabbim nasip ederse yakında orada da açılışımızı yapacağız. Bunun yanında yurt dışında, Umman’da yatırımlarımız olacak. İnşaat ve tekstil konusunda çalışmalarımız devam ediyor. Irak’ta enerji yatırımlarımız olacak. Yabancı sermayeli fon şirketlerini yakın bir zamanda ülkemizde ağırlayacağız.  Amacımız vatandaşlarımıza istihdam sağlayıp, hayır dualarını almak. Biz parayı değil, insanları kazanmayı düşünüyoruz. Buraya kadar insanların gönüllerini fethede fethede geldik” diye konuştu.

Beğendiyseniz, lütfen paylaşın.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir